Neler Yeni

Sonuna en çok ağladığınız film?

Berke19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Berkehan Yıldız
Rahatsızlık deredesinde Marvel hayranı olarak Infinity War ve End Game filmlerinde sinema çıkışı kaldırımda oturup ağladım. 🥺
Bende Endgame’de daha çok senariste küfür ettim.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bazı Filmlerin Sonun'da Moralim Bozulur Ama Ağladığımı Hatırlamıyorum Ama 2 Tane Oyunun Sonuna Harbi Üzülmüştüm Gözüm'de Yaş Aktı Yani Öyle Diyim.
Sence Hangi Oyunlar.

wache2k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Furkan
ben loki ölünce sövmüştüm adam çok saçma gitti be infinitywar da
Otur dizisini izle brocum. Adam yeni sinematik evreninin ne kadar muazzam olacağını gösteriyor. Kısaca yeni 10 yıllık serüveni izleyince "abi thanos filin yanında fareymiş ya" dedirtecek.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Hüseyin Ali Yıldırım
Hiç ağlamadım küfürde etmedim ama çok üzüdüğüm olmuştu

Squex

80+ Silver
Otur dizisini izle brocum. Adam yeni sinematik evreninin ne kadar muazzam olacağını gösteriyor. Kısaca yeni 10 yıllık serüveni izleyince "abi thanos filin yanında fareymiş ya" dedirtecek.
önceki sayfalarda demiştim dizisini hayranlıkla izledim ve evet doğrusun mcu filmlerinde olaylar marvel evrenine göre aslınca çok değersiz küçük olaylarmış bana göre şuan loki dizisi senaryo olarak mcu filmlerinden çok öte bir şey olacak.
2. sezonu merakla bekliyorum

Berke19

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
Berkehan Yıldız
Bazı Filmlerin Sonun'da Moralim Bozulur Ama Ağladığımı Hatırlamıyorum Ama 2 Tane Oyunun Sonuna Harbi Üzülmüştüm Gözüm'de Yaş Aktı Yani Öyle Diyim.
Sence Hangi Oyunlar.
The walking dead olabilir mi?(Ben oynamadım ama oyunun tüm videolarını izledim baya duygusal)Sistem olsa oynarım)

Top Bottom