Neler Yeni

Öneri Sony WH-1000XM4 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık alınır mı??

Opre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir kara
Bütçe
2650
Arkadaşlar selam,

Sony WH-1000XM4 Gürültü Engelleme Özellikli Kablosuz Kulaklık​

Almayı düşünüyorum çok araştırdım artics 9 wireless ve sennheiser 350,450 bt arasinda kaldım ancak sanırım en iyi ses ve konfor sunacak kulaklık bu telefonda kullanmak istiyorum ana odağında müzik ve dizi ama tabii oyunda da kullanırım ve bu kulaklığı doungle ile pc ye bağlamayı da düşünüyorum en olmadı jack ile bağlayacağım ne dersiniz alınır mı vereceğim paraya değer mi bu fiyata daha iyisi var mıdır. (Not: ürün şu an amazonda 2650TL)

DJ. Mic Check

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Güzel kulaklık fakat fiyatını hakediyor mu bilmiyorum.

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ömer
bu tip kulaklıklar oyun konusunda tatmin etmiyor kullanmış biri olarak 450bt kafayı acıtıyor ayrıca

Opre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir kara
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tam olarak oyun için değil ama oyunda da idare etsin diye almak istiyorum ana odağım dediğim gibi dizi ve müzik şu an çalıştığım için oyunlara çok zaman ayıramıyorum arada bir valo falan anca belki ileride rdr2 eklenir olmadı kabloyla bağlarım bir dongle alırım idare eder mi sizce

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ömer
Tam olarak oyun için değil ama oyunda da idare etsin diye almak istiyorum ana odağım dediğim gibi dizi ve müzik şu an çalıştığım için oyunlara çok zaman ayıramıyorum arada bir valo falan anca belki ileride rdr2 eklenir olmadı kabloyla bağlarım bir dongle alırım idare eder mi sizce
mx4 boğuk bir ses karakterine sahip kablolu kullanımında performansı bayağı artıyor alınır mı evet alınır odyofil değilsen tatmin edecektir ama ses sahnesi bir oyuncu kulaklığındaki kadar geniş olmadığı için arctis 9 daki oyun performansını belki alamayabilirsin idare eder mi eder.

• Beğen
Reaksiyonlar: Opre

Opre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir kara
mx4 boğuk bir ses karakterine sahip kablolu kullanımında performansı bayağı artıyor alınır mı evet alınır odyofil değilsen tatmin edecektir ama ses sahnesi bir oyuncu kulaklığındaki kadar geniş olmadığı için arctis 9 daki oyun performansını belki alamayabilirsin idare eder mi eder.
Rock müzik dinliyorum canlı performansları severim ama çok o türk ayrıntılardan anlar mıyım anlamam kaliteli premium bir ses alayım yeterli Masaüstü bilgisayara 3.5mm jack ile bağlayabilirim değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de bluetooth sürümünü bulamadım ama 5.0 dır herhalde değil mi

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ömer
Rock müzik dinliyorum canlı performansları severim ama çok o türk ayrıntılardan anlar mıyım anlamam kaliteli premium bir ses alayım yeterli Masaüstü bilgisayara 3.5mm jack ile bağlayabilirim değil mi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir de bluetooth sürümünü bulamadım ama 5.0 dır herhalde değil mi
beğenmez isen iade edersin amfi ile dinlersen ses performansı bayağı artar 3.5 ile bağlarsın zaten kablolu bağlantısı var
bu da incelemsi

• Beğen
Reaksiyonlar: Opre

Opre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir kara
Verdim siparişi Amazondan yarın teslimmiş bir de dark marka dongle aldım 5.0 bakalım

Lee-Mi-Hyun

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
228
İsim
ömer

Opre

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emir kara
Selam yeni gördüm ama evet kulaklık elime geçti ve gerçekten çok memnunum en iyi özellikleri konfor ve aktif gürültü engelleme başta aktif gürültü engelleme olmasa da olur diyordum ama resmen seni hayattan koparıp diziye, müziğe gömüyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,798
Üyeler
138,411
Son üye
mustafacermikl
Top Bottom