Neler Yeni

Sorun nedir lütfen yardım edin

Semih7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Semih
Instagram
@semhsunman
5 gün önce gama garaj üzerinde gtx 1650 super ryzen 5 1600 lü 8gb ramli bir sistem aldım. Windowsu kurdum nvidianın sitesinden son sürümünü güncelledim ekran kartın başka bir şey yapmadım cs1.6 da 60 fps minecrafta 50 fps civarlarında alıyorum sorun ne bilmiyorum ama yardım edin lütfen fanları yüzde yüze çektiğimde çalışıyor orda bi sıkıntı yok fpsler beni çok korkutuyor ne yapayım

aladage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Emre Aladağ
5 gün önce gama garaj üzerinde gtx 1650 super ryzen 5 1600 lü 8gb ramli bir sistem aldım. Windowsu kurdum nvidianın sitesinden son sürümünü güncelledim ekran kartın başka bir şey yapmadım cs1.6 da 60 fps minecrafta 50 fps civarlarında alıyorum sorun ne bilmiyorum ama yardım edin lütfen fanları yüzde yüze çektiğimde çalışıyor orda bi sıkıntı yok fpsler beni çok korkutuyor ne yapayım
ayarlardan vsync kapat. sıkıntı yok

aladage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Emre Aladağ
Hangi ayarlardan
Oynadığın oyunların ayarlarında varmıdır bilmiyorum. Ama genel olarak ayarlarda olması gerekir. Nvidia uygulamasını bilmiyorum orda da olabilir..

Semih7

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Semih
Instagram
@semhsunman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oynadığın oyunların ayarlarında varmıdır bilmiyorum. Ama genel olarak ayarlarda olması gerekir. Nvidia uygulamasını bilmiyorum orda da olabilir..
Valla kardeşim bu sisteme gene düşük fpsler değilmi ya anlamadım

aladage

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Emre Aladağ
Valla kardeşim bu sisteme gene düşük fpsler değilmi ya anlamadım
tabii ki çok düşük eğer vsync ile değilse ayarlardan fps kısıtlı mı ona bak değilse sıkıntı büyük..

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Emre
masaüstünde sağ tıkla ordan nvidia denetim masasına gir ordan 3d ayarların yönetilmesine gir ordan düşey senkronizasyonu kapat

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Emre
masaüstünde sağ tıkla ordan Nvidia denetim masasına gir ordan 3d ayarların yönetilmesine gir ordan düşey senkronizasyonu kapat
gene aynı yerde doku süzme kalite ve güç yönetimi modu var onlarıda performans olarak ayarla faydasını görürsün

Dahası  
Reaksiyon skoru
111
İsim
Burak Dereli
Windows'u da güncel tut dostum BIOS'un güncel mi kontrol et. NVIDIA panelden ayarları kontrol et. Bunları yaptıysan satın aldığın yerle iletişime geç teknik destek al.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,060
Üyeler
141,392
Son üye
mustafayzc
Top Bottom