Neler Yeni

Sözlüler ortalamayı kaç puan yükseltir?

DenizG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Deniz Gülbaş
Selam arkadaşlar simdi hemen anlatıyorum benim 1. dönem ortalamam 55.7 gibi bisey 2. dönem daha sınavlar tam açıklanmadı ortalamam 39 bu sözlüler kaç puan yükseltir birde din sınavına girmemiştim ona giricem oraya g yazmış hoca yani fiziği salladım aslında pek ümitli degilim ondan belki düşürür sözlüler kaç puan yükseltir sınıfta kalıcam korkusuyla uyanıp yatıyorum bisey soylemek isterseniz yada sınav motumu merak ederseniz yazarım saygılar

kadiks

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,222
İsim
Kadir Bey
sınavları umursama sonra kalacam korkusu ile yat kalk...
sen hak etmişsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,883
İsim
Mehmet Bozaklı
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar
Selam arkadaşlar simdi hemen anlatıyorum benim 1. dönem ortalamam 55.7 gibi bisey 2. dönem daha sınavlar tam açıklanmadı ortalamam 39 bu sözlüler kaç puan yükseltir birde din sınavına girmemiştim ona giricem oraya g yazmış hoca yani fiziği salladım aslında pek ümitli degilim ondan belki düşürür sözlüler kaç puan yükseltir sınıfta kalıcam korkusuyla uyanıp yatıyorum bisey soylemek isterseniz yada sınav motumu merak ederseniz yazarım saygılar
sözlü sınav notu kadar etkiler

DenizG

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Deniz Gülbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dosavt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Doğuş Efe Savtak
Sınav notu kadar etkileyebilir hocanın vereceği puana bagli

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
998,787
Üyeler
158,196
Son üye
DrathosTr
Top Bottom