Neler Yeni

Spor Programın Ve Beslenmem Nasıl?

Quispa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Efkan Başer
Spor için forum bulamadım belki anlayanlar vardır diye buraya yazıyorum.

-Pazartesi

Sırt- Tüm Kol (salonda)

-Salı

Koşu yapıyorum

-Çarşamba

Göğüs- Omuz (salonda)

-Perşembe

Vücut ağırlığıyla Şınav, Barfiks vs.

-Cuma

Dinlenme

-Cumartesi

Vücut Ağırlığıyla Şınav Barfiks vs.

-Pazar

Dinlenme.

Günler konusunda ayıramıyorum bazı şeyleri art arda yapmak zorunda kalıyorum.Bu durumun farkındayım.Beslenmeye gelirsek;

Günde üç öğün ev yemeği + kendime ara öğün olarak her gün fıstık vs yiyorum.Protein konusunda elimden geldiğince dikkat ediyorum ama yeterli kalmıyor, yağlı mağlı acımadan gömüyorum. Günlük ortalama 3400 ile 4000 arası kalori alıyorum.Boy 1.87 kilom 75 2 kilo alabildim (önceki kilom 73).Bir aydır tahmini istikrarlı bir şekilde çalışıyorum.Yorumlarınız nelerdir?Kilo alımım devam eder mi?Neler geliştirilebilir?Şınav ve Barfiks sayımın da daima yüksek olmasını istiyorum.

lyoko

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
75
İsim
SY
Salona 2 gün gidebiliyorsanız itiş ve çekiş olarak 2ye bölmenizi tavsiye edebilirim

Wardom

80+
Programınızda bacak antrenmanı göremedim bacak çalışmayı düşünmüyor musunuz?
Sonra chicken leg olmayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Alperen
Spor için forum bulamadım belki anlayanlar vardır diye buraya yazıyorum.

-Pazartesi

Sırt- Tüm Kol (salonda)

-Salı

Koşu yapıyorum

-Çarşamba

Göğüs- Omuz (salonda)

-Perşembe

Vücut ağırlığıyla Şınav, Barfiks vs.

-Cuma

Dinlenme

-Cumartesi

Vücut Ağırlığıyla Şınav Barfiks vs.

-Pazar

Dinlenme.

Günler konusunda ayıramıyorum bazı şeyleri art arda yapmak zorunda kalıyorum.Bu durumun farkındayım.Beslenmeye gelirsek;

Günde üç öğün ev yemeği + kendime ara öğün olarak her gün fıstık vs yiyorum.Protein konusunda elimden geldiğince dikkat ediyorum ama yeterli kalmıyor, yağlı mağlı acımadan gömüyorum. Günlük ortalama 3400 ile 4000 arası kalori alıyorum.Boy 1.87 kilom 75 2 kilo alabildim (önceki kilom 73).Bir aydır tahmini istikrarlı bir şekilde çalışıyorum.Yorumlarınız nelerdir?Kilo alımım devam eder mi?Neler geliştirilebilir?Şınav ve Barfiks sayımın da daima yüksek olmasını istiyorum.
knkam ilk olarak kilon boyuna gore az kilo alman gerekiyor ne bulursan ye seker haric yani 5 ogun 6 ogun farketmiyor ayri etten full bosy baslami oneririm ilk 1-2 ay en azindan ki uykulu hucrelerin uyansin ondan sonra bolgesele gecmeni tavsiye ederim

Quispa

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
88
İsim
Efkan Başer
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knkam ilk olarak kilon boyuna gore az kilo alman gerekiyor ne bulursan ye seker haric yani 5 ogun 6 ogun farketmiyor ayri etten full bosy baslami oneririm ilk 1-2 ay en azindan ki uykulu hucrelerin uyansin ondan sonra bolgesele gecmeni tavsiye ederi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka buna yeni geçtim sence nasıl?

Programınızda bacak antrenmanı göremedim bacak çalışmayı düşünmüyor musunuz?
Sonra chicken leg olmayın.
Şu an bacakta dağ koşuları ve interval olarak çalışıyorum.Genel olarak program nasıl sizce?

Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
Alperen

Kanka buna yeni geçtim sence nasıl?

Şu an bacakta dağ koşuları ve interval olarak çalışıyorum.Genel olarak program nasıl sizce?
knka ilk olarak sunu sorayim yaglimi vücudun

Top Bottom