Neler Yeni

Spor ve Kilo ile alakalı

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Özcan
Arkadaşlar merhaba. Yaş 16 boy 1.80 kilo 61 evde spor yapmak için '' 30 Days Fitness Challenge'' adlı bir uygulama indirdim. Normalde düzenli olarak futbol oynuyorum spor kariyerim var yani. Full Body kısmı için 6 tane level var EASY 1/EASY 2/ MEDİUM 1/ MEDİUM 2/ HARD 1 / HARD 2. Ben direk HARD 2 levelinden başlamak istiyorum bi zararı olur mu sizce?

feritmusaoz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
714
İsim
Musa ÖZ
Arkadaşlar merhaba. Yaş 16 boy 1.80 kilo 61 evde spor yapmak için '' 30 Days Fitness Challenge'' adlı bir uygulama indirdim. Normalde düzenli olarak futbol oynuyorum spor kariyerim var yani. Full Body kısmı için 6 tane level var EASY 1/EASY 2/ MEDİUM 1/ MEDİUM 2/ HARD 1 / HARD 2. Ben direk HARD 2 levelinden başlamak istiyorum bi zararı olur mu sizce?
Hard 2 levelinden başlamamanı önermekle birlikte telefon uygulamaları yerine yt üzerinden çalışmanı öneririm. Ben karın kası için tel uygulaması kullanıyordum 3 ay onunla zaman kaybettim. Ege fitnessın programıyla karın kaslarım çok hızlı görünür hale gelmişti ve çok daha kısa süre de çok daha sert antrenman yapıyordum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mehmet Özcan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Full body yapmak istiyorum ne önerirsin
Hard 2 levelinden başlamamanı önermekle birlikte telefon uygulamaları yerine yt üzerinden çalışmanı öneririm. Ben karın kası için tel uygulaması kullanıyordum 3 ay onunla zaman kaybettim. Ege fitnessın programıyla karın kaslarım çok hızlı görünür hale gelmişti ve çok daha kısa süre de çok daha sert antrenman yapıyordum.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,898
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
Ben de evde yapıyorum ciddi fark oldu bende haftada 5 gün yapıyorum 3 er set 5 bölümden oluşuyor gerçekten kararlı ve iradeli olman lazım birde beslenme önemli tabi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
955,780
Üyeler
150,759
Son üye
rairaidai
Top Bottom