Neler Yeni

Sporu bırakınca vücudum eridi nasıl düzeltebilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem
Herkese iyi günler. bi konu hakkında fikir danışmak istiyorum .ben bundan 7 ay önce spora başladım. Genetiğim yatkındı spora ve 3. Ayımda hayvan gibi olmuştun 15 kg alarak ocak ayında hastalandım ve bugüne kadar hala sürüyor hastalığım hastalığımın ilk aylarında da gidemediğim günler olmuştu ve formum ufaktan bozuluyordu fakat spora başladıktan 2-3 gün sonra düzeliyordu son hastalandığımda vücudun birkaç gün içerisinde pamuk şekere döndü tshirt'lerin içine sığmayan vücudum tshirtlerin içinde yok olmaya başladı. Şuan hem kas kütlesi kaybettim hemde kaslarım yumuşacık oldu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.

_Emir

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,460
İsim
Emir
kaslarım yumusacık oldu diye bir şey yok hocam.Yağ olarak kütle almışsın.Spora başlayınca düzelticeksiniz fakat kalori takibi yapmanız gerek

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Kerem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam benim vücudumdaki yağ artmadı ama kaslar küçüldü ve kaslarım yumuşadı o kadar gittiki spordan sonra pumplanmıyor bile.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Murat Toksarı
Protein ağırlıklı bir diyet uygula ödemi attıktan sonra tam proteini almaya dikkat et ve yüklemeni temiz karbonhidratla yap. Adeleni temiz besinlerle doldur, aktif spor yap.

Arsek

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
864
İsim
mehmet yahya kara
İlgilendiği Kategoriler
ISS önerilerinde, Driver ile ilgili konularda, Donanımsal herhangi bir arızada etiketlerseniz seve seve yardımcı olurum
Discord
.arsek
Herkese iyi günler. bi konu hakkında fikir danışmak istiyorum .ben bundan 7 ay önce spora başladım. Genetiğim yatkındı spora ve 3. Ayımda hayvan gibi olmuştun 15 kg alarak ocak ayında hastalandım ve bugüne kadar hala sürüyor hastalığım hastalığımın ilk aylarında da gidemediğim günler olmuştu ve formum ufaktan bozuluyordu fakat spora başladıktan 2-3 gün sonra düzeliyordu son hastalandığımda vücudun birkaç gün içerisinde pamuk şekere döndü tshirt'lerin içine sığmayan vücudum tshirtlerin içinde yok olmaya başladı. Şuan hem kas kütlesi kaybettim hemde kaslarım yumuşacık oldu nasıl düzeltebilirim yardımcı olursanız sevinirim iyi forumlar.
Kas hafızası diye bir şey var hocam eğer tekrar baslayıp güzel kalori yakarsanız çok rahat eski halinize dönersiniz

Top Bottom