Neler Yeni

Spotify Bildirim Sorunu

ekrks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Egemen Karakış
Arkadaşlar Xiaomi Mi 10T Pro kullanıyorum. Miui 12.5.1 kararlı güncellemesi otomatik bir şekilde yüklendikten sonra böyle bir sorunla karşılaştım.
Başlıkta Spotify yazdım ama Youtube Music için de geçerli bu durum. Düzelir belki diye telefonu bile sıfırladım. Gerçekten kafayı yiyeceğim.
Sorun şu şekilde. Müzik dinlemediğiniz zamanlarda bildirim çubuğunda spotify veya youtube musici kapatamıyorsunuz. Kapanmıyor abi. Benim gibi takıntılı bir insan için telefon kırmalık durum bu. Param olsa gerçekten yarın başka telefon alacağım.
Arka planda hiçbir uygulama çalışmıyorken bildirim çubuğunda müzik uygulamasını görüyorum. Bildirim ayarlarından uygulamaların tüm bildirimlerini engelliyorum. Yine de düzelmiyor.
Sola kaydırıp siliyorum. Telefon kilidini kapatıp açınca tekrar karşıma çıkıyor. Gerçekten kafayı yiyeceğim artık bunu çözemezsem.
WhatsApp Image 2021-06-29 at 21.52.22 (1).jpeg
WhatsApp Image 2021-06-29 at 21.52.22.jpeg

NBatuhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
NBatuhan
Aynı sorun bende de var, spotify'i kapatiyorum, telefonu cebime koyuyorum sonra rastgele zamanlarda müzik çalmaya başlıyor, niye? Bildirim açık kalmış... Telefon uykuya geçememiş vs.vs. Bildirimi sürükleyip kapatıyorum geri geliyor hocam.
Mi Note 10 Lite, sürüm 12.1.4

ekrks

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Egemen Karakış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Aynı sorun bende de var, spotify'i kapatiyorum, telefonu cebime koyuyorum sonra rastgele zamanlarda müzik çalmaya başlıyor, niye? Bildirim açık kalmış... Telefon uykuya geçememiş vs.vs. Bildirimi sürükleyip kapatıyorum geri geliyor hocam.
Mi Note 10 Lite, sürüm 12.1.4
Valla kardeşim gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Benimki güncellemeden sonra oldu.

NBatuhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
NBatuhan
Valla kardeşim gerçekten çok can sıkıcı bir durum. Benimki güncellemeden sonra oldu.
Bana da geldi o güncelleme ama henüz yüklemedim, ben problem spotify'da zannediyordum, ama eğer youtube music de aynısını yapiyorsa bir sıkıntı var demektir

NBatuhan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
70
İsim
NBatuhan
@ekrks
Hocam Ayarlar'dan Sistem Uygulamalari Güncelleyici'ye girin, Bildirim uygulamasini güncelleyin. Bu şekilde bende problem çözüldü.

Top Bottom