Neler Yeni

Ssd li laptop depolama artar mı

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Taha Furkan Doğan
Ssd kullanan laptopun depolamasını arttirabilir miyim? Asus D509DJ (Teknosa) . Harddisk takınca garantiye girmiyor biliyorum. Mesela taşınabilir alsam ve oyunlari ona yüklesem. mesela steamdan cs goyu harddiske attim ve oynamak istedigimde harddiski pc ye takip oynayabilir miyim?

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Onur Can
SSD kullanan laptopun depolamasını arttirabilir miyim? Asus D509DJ (Teknosa) . Harddisk takınca garantiye girmiyor biliyorum. Mesela taşınabilir alsam ve oyunlari ona yüklesem. mesela steamdan cs goyu harddiske attim ve oynamak istedigimde harddiski PC ye takip oynayabilir miyim?
Oynayabilirsin ama oyunların açılış süresi biraz artar ve bazı oyunlarda kaplamalar geç yüklenebilir.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
Adem
SSD kullanıp ve typ-c üzerinden bağlantı kurarsan harici diskten oyun oynayabilirsin. Diğer bütün ihtimalleri malesef harici diskten oyun oynaman mümkün değil , oyunda çok sık ve bitmek bilmeyen droplar olur.

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Onur Can
SSD kullanıp ve typ-c üzerinden bağlantı kurarsan harici diskten oyun oynayabilirsin. Diğer bütün ihtimalleri malesef harici diskten oyun oynaman mümkün değil , oyunda çok sık ve bitmek bilmeyen droplar olur.
Bir çok oyunu harici diskten oynuyorum. Geç açılmaları dışında herhangi bir sorun yaşamadım.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
Adem
Bahsettiğin bir çok oyunun ismini yazar mısın lütfen. Harici diskiniz ile 3.0 bağlantı yaparsanız ve oyunlar da hali hazırda düşük oyunlarsa oynarsınız. Ama ciddi oyunlardan bahsediyorsak typ/c bağlantısı şart ve bu hızın SSD üzerinden sağlanması gerekli .

Rangorun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
363
İsim
Onur Can
Bahsettiğin bir çok oyunun ismini yazar mısın lütfen. Harici diskiniz ile 3.0 bağlantı yaparsanız ve oyunlar da hali hazırda düşük oyunlarsa oynarsınız. Ama ciddi oyunlardan bahsediyorsak typ/c bağlantısı şart ve bu hızın SSD üzerinden sağlanması gerekli .
Wolfenstein The Old Blood, Fifa 19, Gta V, Bf 1, Bf 5 vs. böyle gidiyor liste. Dediğim gibi geç açılma dışında bir sorun yaşamadım. Bu arada usb 3.0 üzerinden bağlıyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Taha Furkan Doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ets2 cs go zula war thunder ve gta v ama bunlarim toplam gb 150 falan ediyor . Hani şimdi ihtiyaç duymazsam belki taktirmam ama taktirmak geciyor aklimdan. Depolama alani 50-100 gb boş kalır. Surekli temizlerim olmadı. Henüz pc gelmedi bu arada ups haziran ayinda getirecek (!) :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wolfenstein The Old Blood, Fifa 19, Gta V, Bf 1, Bf 5 vs. böyle gidiyor liste. Dediğim gibi geç açılma dışında bir sorun yaşamadım. Bu arada usb 3.0 üzerinden bağlıyorum.
Yok oyle büyük oyunlar oynamıyorum hani depolama alanim azalirsa taktirmayo ya da harici kullanmayi düşünüyorum fakat univ. Kazanirsam hic gerek kalmayacak. Yine de teşekkür ederim :)

Top Bottom