Neler Yeni

SSD ÖNERİSİ İSTİYORUM TEŞEKKÜRLER.

Tercih

• Kingston Fury renegade SFYRS 1tb

Oylar: 0 0.0%
  • Kingston Fury renegade SFYRSK 1tb

Oylar: 0 0.0%

• Oy kullanan toplam üye
    9

XentiuS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Koray Gürgen
Bütçe
3500
Herkese merhaba arkadaşlar dün akşam hiç bir sorun yokken bilgisayarı açtım geforce experience güncellemesi gelmiş indirdim yükleye bastım altta twitch açıktı grafik sürücüsü güncellemesi yaparken biliyorsunuz oynayan videolar vs çöküyor sayfayı yeniledim daha güncelleme bitmemişti birden bilgisayar dondu bekledim bir iki kere tıkladım gelmiş mi kendine diye birden pc kapandı res attı sonra biosa girdi 2-3 kere yeniden başlattım onarım için hazırlanıyor ekranı geldi ve mavi ekran verdi tekrar başladı onarım ekranına geldi orada hiç bir şey işe yaramadı tekrar başlattım pc ama biosta ssd gözükmüyordu ve sürekli biosa giriyor format flashı hazırladım laptopta belki gözükür diye format yerinde HDD ler gözüküyor ne yapacağımı şaşırdım bilgisayarcıya götürdüm oda kurtarılmaz dedi yarına kadar kalsın bakayım dedi BOZULAN SSD MARKASI PATRİOT VİPER VP4100 1TB ama benim B planı olarak SSD almam lazım bütçem Maks 3500TL

Samsung 990 PRO Heatsink düşünüyorum fakat siz değerli arkadaşlardan bilgi ve yardım istiyorum 1 TB olması önceliğim Gen 4 ve Gen 3 yuvası var anakartta GEN4 tercihimdir. + 1 adette taşınabilir HDD almak istiyorum çünkü verilerim gitti tekrar olması durumunda yedeğim olsun istiyorum. Okuyup destek olanlara çok teşekkür ederim.​

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,789
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Herkese merhaba arkadaşlar dün akşam hiç bir sorun yokken bilgisayarı açtım geforce experience güncellemesi gelmiş indirdim yükleye bastım altta twitch açıktı grafik sürücüsü güncellemesi yaparken biliyorsunuz oynayan videolar vs çöküyor sayfayı yeniledim daha güncelleme bitmemişti birden bilgisayar dondu bekledim bir iki kere tıkladım gelmiş mi kendine diye birden pc kapandı res attı sonra biosa girdi 2-3 kere yeniden başlattım onarım için hazırlanıyor ekranı geldi ve mavi ekran verdi tekrar başladı onarım ekranına geldi orada hiç bir şey işe yaramadı tekrar başlattım pc ama biosta ssd gözükmüyordu ve sürekli biosa giriyor format flashı hazırladım laptopta belki gözükür diye format yerinde HDD ler gözüküyor ne yapacağımı şaşırdım bilgisayarcıya götürdüm oda kurtarılmaz dedi yarına kadar kalsın bakayım dedi BOZULAN SSD MARKASI PATRİOT VİPER VP4100 1TB ama benim B planı olarak SSD almam lazım bütçem Maks 3500TL

Samsung 990 PRO Heatsink düşünüyorum fakat siz değerli arkadaşlardan bilgi ve yardım istiyorum 1 TB olması önceliğim Gen 4 ve Gen 3 yuvası var anakartta GEN4 tercihimdir. + 1 adette taşınabilir HDD almak istiyorum çünkü verilerim gitti tekrar olması durumunda yedeğim olsun istiyorum. Okuyup destek olanlara çok teşekkür ederim.​

İkiside işini görücektir heatsink yok ancak baya güzel bi ssd kendisi 3700 civarı ikisinin toplamı (hddnin 2 tb modelini alırsanız eğer)
https://www.akakce.com/harici-hardd...-usb-3-0-tasinabilir-disk-fiyati,2252360.html hdd olarak önerim 2 tb modelini bizzat bende kullanıyorum işimi görüyor yedekleme için

XentiuS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Koray Gürgen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kc3000 990 pro dan daha mı iyi hocam fiyatı çok uygun o yüzden şaşırdım :) öyleyse direk alayım

XentiuS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Koray Gürgen
Anladım yani bütçem 3500tl en iyisini almak istiyorum uzun vade gitsin render vs yaparken işimi görsün + garanti konusunda sorun çıkarmasın diye :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

İkiside işini görücektir heatsink yok ancak baya güzel bi ssd kendisi 3700 civarı ikisinin toplamı (hddnin 2 tb modelini alırsanız eğer)
https://www.akakce.com/harici-hardd...-usb-3-0-tasinabilir-disk-fiyati,2252360.html hdd olarak önerim 2 tb modelini bizzat bende kullanıyorum işimi görüyor yedekleme için
Bu nasıl peki taşınabilir hdd

Son düzenleme:

XentiuS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Koray Gürgen
Arkadaşlar Kingston Fury renegade SFYRS BİRDE SFYRSK Modeli var hangisi tercih edilmeli aralarında ne fark var acaba kc3000 mi fury mi 990 pro mu acaba

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,789
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Anladım yani bütçem 3500tl en iyisini almak istiyorum uzun vade gitsin render vs yaparken işimi görsün + garanti konusunda sorun çıkarmasın diye :)

Bu nasıl peki taşınabilir hdd
Seagatenin taşınabilirini bilmiyorum maalesef wd elements ide kullanıyorum bizzat ondan önerdim deneyimlediğim bi ürün olduğundan 1 seneyi geçmiştir kendisini kullanıyorum herhangi bi sorun vs yaşamadım usb 3.0 portunda rahat rahat kullanıyorum ben oyun için kullandığım halde memnunum (ssd kadar hızlı olmasada eski hddlerime göre çok çok daha hızlı) yukarıda bütçe 3500 yazdığınızdan dolayı 3700 tl gibi yakın bi fiyata ikisini önerdim anakartınızın kendi soğutma bloğu varsa eğer heatsink olmayan versiyonunuda alabilirsiniz 990 pro nun 2400 tl sonuçta ikisinin karşılaştırmasına bakın araştırın forumlarda

XentiuS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Koray Gürgen
990 pro sipariş verdim soğutmalı olanı 3450tl ye 9 taksit faizsiz şimdi sıra taşınabilir hdd de

Mert Camran

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
371
İsim
Mert Camran

Samsung kalitesi derim hocam.

XentiuS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Koray Gürgen
Samsung kalitesi derim hocam.
990 pro helsink modelini aldım hocam tek kalan taşınabilir hdd ortalama bütçem 500-700 kaldı

XPG Gammix S70 Blade AGAMMIXS70B-2T-CS 2TB 7400/6800MB/s PCIe NVMe M.2 SSD Disk
Bu ürün nasıldır arkadaşlar gaming gecesinde bu akşam samsung 990pro dan iyi mi aynı mı 990 iptal edip bunumu alsam

Son düzenleme:

Farway

80+ Silver
Peki İntel VHD kapamayı denedin mi? Belki bu yüzden görmüyor SSD'yi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,871
Üyeler
152,352
Son üye