Neler Yeni

Yardım SSD'nin durumu gerçekten kötü mü?

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
Arkadaşlar rmerhabalar daha bugün merak edip crystaldiskinfo programından bir test yapmak istedim %10 sağlık olduğunu gördüm. Bundan 1 ay öncesinde ikiside %100'dü acaba şundan şüpheliyim eğer gerçekten sağlığı düştüyse, bilgisayar açıldığında başta compattelrunner.exe diye bir cmd sayfası açılıp kapanıyor arada bir oyun oynarkende oluyor sizce bilgisayarıma trojan bulaştıda mining mi yapılıyor? Oyundaki değerleri kötü değil işlemci kullanımıda boşta %4-%8 aralığında sizce bununla alakası var mı? 2 programlada test ettim sonuçlar farklı hangisi daha güvenilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

1.png
2.png

Son düzenleme:

Singua

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Burak
Arkadaşla rmerhabalar daha bugün merak edip crystaldiskinfo programından bir test yapmak istedim %10 sağlık olduğunu gördüm. Bundan 1 ay öncesinde ikiside %100'dü acaba şundan şüpheliyim eğer gerçekten sağlığı düştüyse, bilgisayar açıldığında başta compattelrunner.exe diye bir cmd sayfası açılıp kapanıyor arada bir oyun oynarkende oluyor sizce bilgisayarıma trojan bulaştıda mining mi yapılıyor? Oyundaki değerleri kötü değil işlemci kullanımıda boşta %4-%8 aralığında sizce bununla alakası var mı? 2 programlada test ettim sonuçlar farklı hangisi daha güvenilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
Uygulaamada sorun var gibi hocam ssd sıcklığı da gayet iyi

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Uygulaamada sorun var gibi hocam ssd sıcklığı da gayet iyi
İnşallah öyledir yoksa %10 çok sıkıntı her an disk gidebilir diye korkuyorum. Daha bugün HDD alsam mı diye düşünüyordum.

Singua

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Burak
İnşallah öyledir yoksa %10 çok sıkıntı her an disk gidebilir diye korkuyorum. Daha bugün HDD alsam mı diye düşünüyordum.
hocam hız testi yapın normal ise bir şey olmaz %10 olsa çok hata olur zaten

Revntron

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
636
İsim
Serdar BULUT
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Singua

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
297
İsim
Burak
Nasıl yapabilirim? Programda test yap dediğimde bir tepki vermiyor.
Crystaldiskmark 8 i kullanabilirsiniz

n7cati

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,167
İsim
Necati
Arkadaşlar rmerhabalar daha bugün merak edip crystaldiskinfo programından bir test yapmak istedim %10 sağlık olduğunu gördüm. Bundan 1 ay öncesinde ikiside %100'dü acaba şundan şüpheliyim eğer gerçekten sağlığı düştüyse, bilgisayar açıldığında başta compattelrunner.exe diye bir cmd sayfası açılıp kapanıyor arada bir oyun oynarkende oluyor sizce bilgisayarıma trojan bulaştıda mining mi yapılıyor? Oyundaki değerleri kötü değil işlemci kullanımıda boşta %4-%8 aralığında sizce bununla alakası var mı? 2 programlada test ettim sonuçlar farklı hangisi daha güvenilir? Yardımcı olursanız sevinirim.

Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle
benim ssd crystal disk programını açamayacak kadar kötü durumdaymış şuan onu fark ettim hocam :D

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,235
Üyeler
156,302
Son üye
lweax_06
Top Bottom