Neler Yeni

Staj ödevi için konu belirleyememek.

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
Arkadaşlar yakın arkadaşım bilgisayar programcılığı uzaktan eğitim bölümünü okuyor, Staj yapmak yerine staj ödevi yapmayı tercih etmiş ve başvuru yapmış ve başvurusu kabul olmuş, çalıştığı için duyuruları takip edememiş ve staj ödevi konu belirleme vaktini aşmış.
Şimdi ne olacak ödevi yüklemesi için sistemden online yükleme sayfası açılmış ama konuyu belirleyememiş, 25 konu var normalde süreyi geçmemiş olsaydı öğretim görevlisine bu konuyu seçmek istediğini belirtip onayına sunuyorlarmış, şimdi kendisi konuyu belirleyip ama konuyu onaya sokmadan yapıp yüklesin mi ?
Ve Arkadaş bu dönem Staj ödevini yapmazsak ne olur diyor.

zod1641

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Halit Berkutay Aydin
eğer takip edilmiyorsa yapıp yüklesin ama takip ediliyordur bide hoca dicektir ben seninle konuştuğumu falan hatıralmıyorum gibisinden ama hoca takmayan biriyse yapıp yüklesin yapmasa eğer kalacak 2. dönem yapacak

K709

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
K709
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
eğer takip edilmiyorsa yapıp yüklesin ama takip ediliyordur bide hoca dicektir ben seninle konuştuğumu falan hatıralmıyorum gibisinden ama hoca takmayan biriyse yapıp yüklesin yapmasa eğer kalacak 2. dönem yapacak
Yani çok sorun olmaz bu dönem yapmazsa ise 2. dönem yapabilir ama söylerim staj ödevini yapsın

Top Bottom