Neler Yeni

STAJIMI BİTİRMEKLE İYİ Mİ YAPMIŞIM GEREKSİZ Mİ?

Musty144p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa Baki Petek
1 temmuz itibariyle stajıma başladım staja girdiğim yer exper aynı işletmenin yan tarafı var tamir bakım yedek parça formları doldurmaya gittiğimde yemek konusunda biz ne yersek onu yersin denmişti. herhangi bir bilgi verilmedi bu konu hakkında ilk hafta güzel geçti . yemekler başka bi şubeden gidip kendimiz alıyoduk 2km mesafe git gel 4km ilk hafta yan tarafın çırağı aldı geldi hep 2.hafta iyice tanılınca benide göndermeye başladılar ben en başta itiraz ettim gidemem uzak diye sonradan allem etti kallem etti 1gün ben 1gün çırak olarak anlaştık geçen hafta son 2 yada 3 gün hem tasları yıkayıp hem de yemeği alıp gelmek zorunda kaldım dün de aynı şey yaşandı bugünde aynı şey yaşanıcaktı ki sert bi itirazda bulundum . Ben formları doldurmaya geldiğimde bana sadece biz ne yersek onu yersin lafı çıktı dedim geçen hafta da anlaşma yaptık 1 gün ben 1 gün çırak gidicek diye dedim onada uyulmadı ondan sonra tamam ben yıkarım diyince yan tarafın ortağı geldi sen nabıyon diye 1dk geçti geçmedi tamam sen çıkabilirsin dedi . Eşyalarımı aldım çıktım stajım şuan tam anlamıyla yanmadı fakat yeni bir yer bulmam gerekiyor . Yaptığım iş sadece yemek değil işten çıkarken çayı yenileyip sabaha hazır hale getiriyorum her sabah dükkanı süpürüyorum sağa sola parça alıp geliyorum sigara onu bunu derken bunlar cidden sıkıntı değildi ama yemek konusu bulaşıkların yani sefer taslarının yıkanması yarım saat o koku hiç çekilcek gibi değildi araba da yıkadım tost ta yaptırdım sigarada aldım parçada aldım ama ben sadece experden sorumluydum sözde extra bi parada verilmiyor devlet ne veriyosa o zaten az çok biliyosunuzdur . herşeyi cebimden veriyorum yani iyi mi yaptım kötümü yaptım inanın bilmiyorum . yeni bir işletme bulabilirmiyin onuda bilmiyorum bi yandan iyi bi yandan kötü oldu ama sağlık olsun

BabaVoss7

80+ Silver
Knk sana kötü bi haberim var ülkede %90 sistem böyle maalesef. Atansanda yaşanabilecek durumlar. Yeni gelenler başlayanlar gizli mobinge maruz bırakılıyoruz maalesef. Umarım daha iyi yerler bulursunda tek sıkıntı çektiğin yer staj olur

Musty144p

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Mustafa Baki Petek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Knk sana kötü bi haberim var ülkede %90 sistem böyle maalesef. Atansanda yaşanabilecek durumlar. Yeni gelenler başlayanlar gizli mobinge mağruz bırakılıyoruz maalesef. Umarım daha iyi yerler bulursunda tek sıkıntı çektiğin yer staj olur
daha en başlarda bence çıkmakla iyi yaptım yoksa çok ezerlerdi
stajyer miyim amele miyim belli değil

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,808
Üyeler
152,336
Son üye
sametay08
Top Bottom