Neler Yeni

🔥İndirim Stanley Adventure Termos 749₺🔥%40 İndirim

JackRyan

80+ Silver
Ürün: https://app.hb.biz/iBbbaCP1aouj

Diğer stanley indirimleri: https://app.hb.biz/iBbbaCP1aouj

18k kişi ürünü inceliyor abdullah reis paylaşmişti kesin ondan, Ürün baya kaliteli :)(Fiyat düşmesse saticidan hepsiburadayi seçin.)
Screenshot_2023-11-19-20-55-07-841_com.pozitron.hepsiburada-edit.jpg

Asikral

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ahmet yazıcı
1.4 litresi 1000 liraya düşmüştü Amazon’da tabi Buda fena değil.

serwintes

80+ Gold
o bu ola duramazsın o büyüğü
Mesaj otomatik birleştirildi:

büyükler 1 2 gün sıcak tutuyo
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu 8 saat falanm

Ritim Ustası

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,062
İsim
Mehmet Yılmaz
Bu Termos alma çılgınlığı ne böyle ya görende herkes araziye çıkıyor sanır adamlar bu sürü psikolojisi ile sağlam termos sattı

En İyi Cevap
3
Bu Termos alma çılgınlığı ne böyle ya görende herkes araziye çıkıyor sanır adamlar bu sürü psikolojisi ile sağlam termos sattı
Hocam yurtta kalıyorum bi kere ısıtıyorum gün boyu içebiliyorum, eve git gel yapıyorum yolda kullanıyorum, okula giderken kahvemi yanıma alıyorum kullanıyorum. Babamlar dağa çıkarken kullansım diye de onlara litrelik aldım. Kullanışlı bir şey :)

tekno_dahisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,228
İsim
Ekonomi Çok iyi
Termoslar, içerdikleri içeceğin sıcaklığını veya soğukluğunu belirli bir süre boyunca muhafaza etmek üzere tasarlanmış izolasyonlu kaplardır. Tipik olarak çift cidarlı olan bu termoslar, içerideki sıvıyı dış etkenlerden izole etmek amacıyla vakumlu bir boşluğa sahiptir. Bu özel tasarım, içeceğin sıcaklığını veya soğukluğunu daha uzun süre korumaya yardımcı olur.

Termoslar, sıcak içeceklerin sıcak tutulması, soğuk içeceklerin soğuk tutulması, kamp veya piknik gibi açık hava etkinlikleri, seyahatler ve işyerindeki kullanım gibi çeşitli alanlarda yaygın olarak kullanılır. Özellikle seyahatlerde veya uzun yolculuklarda içeceğinizi istediğiniz sıcaklıkta tutmak için pratik bir çözüm sunarlar. Ayrıca, ofis çalışanları için de masalarında sıcak kahve veya çaylarını uzun süre sıcak tutmak amacıyla tercih edilebilirler.

Sonuç olarak, termoslar, içeceklerinizi istediğiniz sıcaklıkta tutmak ve içerideki sıvıyı dış etkenlerden korumak için tasarlanmış kullanışlı araçlardır.

Top Bottom