Neler Yeni

Yardım Star Wars: Battlefront II hesabımdan silinmiş?

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
SW: BF II indireyim dedim, Origin üzerinde %17 inince oyuna girebiliyordun ben de %20'lerde oyunu açtım, Epic açıldı ama kütüphanemde SW: BF II için "Mevcut Değil" diyor. Daha önce indirip oynamıştım ilk verdiği zamanlar oyunu. Yaklaşık 5 saatim var oyunda ama silmiştim PC'de yer kalmayınca, format attıktan sonra falan. Uzun zamandan sonra neden durup dururken hesabımdan kaldırılmış ki? Nasıl çözerim bunu?

EDIT: Şimdi sorun çözüldü. Tam SS alıp konuya ekleyecekken oyun tekrardan hesabıma geldi. Anlamadım niye bir an böyle yaptı ama sorun yok şu an.

FB RevoltHyper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Şahin Bora Kış
SW: BF II indireyim dedim, Origin üzerinde %17 inince oyuna girebiliyordun ben de %20'lerde oyunu açtım, Epic açıldı ama kütüphanemde SW: BF II için "Mevcut Değil" diyor. Daha önce indirip oynamıştım ilk verdiği zamanlar oyunu. Yaklaşık 5 saatim var oyunda ama silmiştim PC'de yer kalmayınca, format attıktan sonra falan. Uzun zamandan sonra neden durup dururken hesabımdan kaldırılmış ki? Nasıl çözerim bunu?

EDIT: Şimdi sorun çözüldü. Tam SS alıp konuya ekleyecekken oyun tekrardan hesabıma geldi. Anlamadım niye bir an böyle yaptı ama sorun yok şu an.
aynı sorun bende de vardı mevcut değilin yanında hani normalde oyunu kaldırma yeri varya küçük tuş ona sol tıklayınca oyunun mevcut değil yazısı kalkıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

aynı sorun bende de vardı mevcut değilin yanında hani normalde oyunu kaldırma yeri varya küçük tuş ona sol tıklayınca oyunun mevcut değil yazısı kalkıyor
... buna basınca düzeliyor. birdaha gelirse karşına

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

... buna basınca düzeliyor. birdaha gelirse karşına
Bende de öyle oldu gerçekten. Ne alaka acaba... :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Umut Yüğrük
Güncelleme sorunu. Zaten biraz bekledikten sonra sağ üstte istemci güncellemesi diye çıkıyor epic'in.

Top Bottom