Neler Yeni

Steam 5 dolar kısıtlaması

Prizept

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fatih
Arkadaşlar steamde 5 dolar kısıtlamasını hepimiz biliyoruz sizlere bununla alâkalı bir sorum olacaktı, benim 2 sene önce açtığım steam hesabım vardı herhangi bir şekilde oyuna para yatırmadım sadece csgo oynamıştım ve kasa düşürmüşüm hesaba benim o kasaları kendi hesabıma atabilmem için 5 dolar para yatırmam gerekiyormuş hesaba burda hemfikiriz ama ben şöyle olabilir mi diye düşündüm 5 dolar para yatırsam ve bu kısıtlama 1 hafta sonra kalksa ben o sırasa bu kasaları kendi hesabıma aktardım diyelim aldığım oyunu da iade edebilir miyim yoksa steam buna da bir şey bulmuş mudur siz değerli arkadaşların değerli fikirlerini almak isterim.
Şimdiden teşekkür ederim hepinize
Forumda ilk konum bu arada bi hayırlı olsununuzu alırım

lydran

80+
Arkadaşlar steamde 5 dolar kısıtlamasını hepimiz biliyoruz sizlere bununla alâkalı bir sorum olacaktı, benim 2 sene önce açtığım steam hesabım vardı herhangi bir şekilde oyuna para yatırmadım sadece csgo oynamıştım ve kasa düşürmüşüm hesaba benim o kasaları kendi hesabıma atabilmem için 5 dolar para yatırmam gerekiyormuş hesaba burda hemfikiriz ama ben şöyle olabilir mi diye düşündüm 5 dolar para yatırsam ve bu kısıtlama 1 hafta sonra kalksa ben o sırasa bu kasaları kendi hesabıma aktardım diyelim aldığım oyunu da iade edebilir miyim yoksa steam buna da bir şey bulmuş mudur siz değerli arkadaşların değerli fikirlerini almak isterim.
Şimdiden teşekkür ederim hepinize
Forumda ilk konum bu arada bi hayırlı olsununuzu alırım
Oyun alma direkt para at.

Prizept

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam malum 5 dolar 100tl para oldu ben cüzdan kodunu hiç çekemem zaten kartıma

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Berk
Oyun alma direkt para at.
Zaten parayı geri çekmek için oyun alacak 2saat dolmama mantığıyla iade edicek

Doğrulanmış bir satın alma isteyebilir steam ama denemekte fayda var ama en garanti yolu o hesaba para at pazardan bir item çek bunu bynogame de falan sat

ubbes2

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ali soyys
Pazar şu neden(ler)den dolayı kullanılamaz:
  • Steam Mağazasından geçerli bir alım gerçekleştirmişsiniz, ancak bu alım henüz 7 günlük değil.

bendede böyle yazı pazarda sandık satamıyorum? oyun satın al dedi aldım ama

Prizept

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fatih
Yani sizin dediğiniz mantıklı zaten ama ben yine de benim dediğim şekilde olursa herhangi bir kesimti olmayacak kasaların parasıyla oyunu direkt alabilirm diye düşündüm mantıken benim dediğimin olabilirtesi var mıdır

Quantuq

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Batuhan Kurtoğlu
Daha önce deneyen bence yoktur şansını dene :D olmadı pazardan skin alıp hesabına atarsın. hesaba para attıktan sonra takas için 7 gün bekleme verebilir emin değilim steam guardı açman lazım diye biliyorum.

Prizept

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Fatih
Pazar şu neden(ler)den dolayı kullanılamaz:
  • Steam Mağazasından geçerli bir alım gerçekleştirmişsiniz, ancak bu alım henüz 7 günlük değil.

bendede böyle yazı pazarda sandık satamıyorum? oyun satın al dedi aldım ama
Başkan 7 gün beklemem lazım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Daha önce deneyen bence yoktur şansını dene :D olmadı pazardan skin alıp hesabına atarsın. hesaba para attıktan sonra takas için 7 gün bekleme verebilir emin değilim steam guardı açman lazım diye biliyorum.
Hocam gerçekten herhangi bir platformda bu tarz bi konu hiç görmedim deneyen yok galiba ilk olacağız bakalım 1 hafta sonra göreceğiz hep beraber (yine de deneyen arkadaşımız varsa bilgilendirirse çok iyi olur)

Zaten parayı geri çekmek için oyun alacak 2saat dolmama mantığıyla iade edicek

Doğrulanmış bir satın alma isteyebilir steam ama denemekte fayda var ama en garanti yolu o hesaba para at pazardan bir item çek bunu bynogame de falan sat
He hocam sen öreneğin kasalar 70tl para yapıyor sen de 100 atsan 170tlyi 140tl olarak bynogamede dönüştürürsün kafan rahat olur diyorsun galiba değil mi doğru mu anladım

Son düzenleme:

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,121
İsim
Berk
Başkan 7 gün beklemem lazım

Hocam gerçekten herhangi bir platformda bu tarz bi konu hiç görmedim deneyen yok galiba ilk olacağız bakalım 1 hafta sonra göreceğiz hep beraber (yine de deneyen arkadaşımız varsa bilgilendirirse çok iyi olur)

He hocam sen öreneğin kasalar 70tl para yapıyor sen de 100 atsan 170tlyi 140tl olarak bynogamede dönüştürürsün kafan rahat olur diyorsun galiba değil mi doğru mu anladım
aynen onun gibi

ByRunCe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Harun Emre CERİTLİOĞLU
Oyunu satın aldıktan sonra 7 gün bekle sonra iade et bence. Ama bakiye ekleyip yapma kartla direkt oyun satın al. iade işlemini de karta yaptır. önceden oluyordu şimdi oluyor mu bilmiyorum. olmazsa bana steam üzerinden ulaşabilirsin.

Top Bottom