Neler Yeni

Steam Aile Paylaşımına Katılacak Kişi Arıyoruz.

Ulwus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Gündüz
Steam aile paylaşımında 1 yerimiz boş. BG3, GoW Ragnarok, Ghost of Tsushima, Spider-Man, Starfield, Hogwarts oyunları bulunmuyor. Listede oyunlarınız varsa ve ilgileniyorsanız aşağıdaki Steam adresine arkadaşlık atın konuşalım. Bizim aile hesabında geri kalan AAA'lerin yaklaşık %80'i bulunuyor. (herkesten başka AAA oyunları geliyor.)

Hanaz

80+ Gold
Alt hesaplarıma paylaşmasam gelirdim

The Semih

80+ Gold
Steam aile paylaşımında 1 yerimiz boş. BG3, GoW Ragnarok, Ghost of Tsushima, Spider-Man, Starfield, Hogwarts oyunları bulunmuyor. Listede oyunlarınız varsa ve ilgileniyorsanız aşağıdaki Steam adresine arkadaşlık atın konuşalım. Bizim aile hesabında geri kalan AAA'lerin yaklaşık %80'i bulunuyor. (herkesten başka AAA oyunları geliyor.)

Nasıl güvence veriyorsun ? aile paylaşımında hesap bilgilerini alarak kendi PC de 1 kereliğine giriş yapman gerek sonrada davet ettiğin insanlara çocuk profili açarsan şifresine kadar değiştirme yetkisi veriliyor. Şimdi bu sistem aynı soy ad ve aynı evde yaşayan kişiler için getirildiyse sen bu güvenceyi nasıl veriyorsun merak ettim yanlış anlama :D

Exanimu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
373
İsim
Comol Ogga
Nasıl güvence veriyorsun ? aile paylaşımında hesap bilgilerini alarak kendi PC de 1 kereliğine giriş yapman gerek sonrada davet ettiğin insanlara çocuk profili açarsan şifresine kadar değiştirme yetkisi veriliyor. Şimdi bu sistem aynı soy ad ve aynı evde yaşayan kişiler için getirildiyse sen bu güvenceyi nasıl veriyorsun merak ettim yanlış anlama :D
Hocam platformları karıştırıyor olmayasın? Ben de steam aile paylaşımı kullaniyorum yaptigin tek şey arkadaş listenden aile paylasimina davet etmek, simdilik hesap bilgisi adres v.s hicbirsey gerekmiyor.

Ulwus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Gündüz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hesaba giriş gerekmiyor. Yeni gelen güncelleme ile davet sistemi ile aile paylaşımına davet ediliyor

The Semih

80+ Gold
Hocam platformları karıştırıyor olmayasın? Ben de steam aile paylaşımı kullaniyorum yaptigin tek şey arkadaş listenden aile paylasimina davet etmek, simdilik hesap bilgisi adres v.s hicbirsey gerekmiyor.
1718631100870.png

Bundan bahsediyorum evet steame yeni gelen BETA aşamasında olan aile paylaşımı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hesaba giriş gerekmiyor. Yeni gelen güncelleme ile davet sistemi ile aile paylaşımına davet ediliyor
Bizde davetle olmuyor aynı WİFİ ağı bağlantısı istiyor.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Paylaşım durumu fixlendi IP adreslerinin uyuşması gerek ben mesela arkadaşımın pcde kendi hesabımı açtım ancak öyle yapabildik şuanda o benim ben onun kütüphaneyi görüyoruz sıkıntısız (Beta olan paylaşımdan bahsediyorum)

The Semih

80+ Gold
Paylaşım durumu fixlendi IP adreslerinin uyuşması gerek ben mesela arkadaşımın pcde kendi hesabımı açtım ancak öyle yapabildik şuanda o benim ben onun kütüphaneyi görüyoruz sıkıntısız (Beta olan paylaşımdan bahsediyorum)
Evet bende onu diyorum bizdede öyle oldu.

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Şuda var bilmeyenler için ekleyelim, aileden birisi oyunda hile açarsa paylaşan hesap ban yiyor. Güvenmediğiniz insanları aileye almayın diye uyarı yapıldı youtubda.
evet o yüzden sadece arkadaşımla ben varız ki ondada hades II oynayabilmek için yaptık

Ulwus

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Oğuzhan Gündüz
1. Ban yiyebileceğiniz veya bir oyundan ban yiyebileceğiniz anticheat uygulaması içeren oyunlar halihazırda zaten kütüphanelere eklenmiyor (eklenen oyunlar anticheat'siz de çalışan oyunlar gözlemlediğime göre)

2. Hesap banı atan oyunlar aile paylaşımında paylaşılmıyor. (resim temsilidir) (hesap banı dediğim oyunlar böyle yasaklama verir)
1718634119311.png

3. Ailemize son eklediğimiz kişi herhangi bir şekilde hesabına girmeye gerek kalmadan ekledik.

Ekran görüntüsü 2024-06-17 172013.png

Yanlışlarım olabilir. Yanlışlarımı aşağıda belirtirseniz sevinirim

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,995
İsim
Emre
Discord
necromancerr
1. Ban yiyebileceğiniz veya bir oyundan ban yiyebileceğiniz anticheat uygulaması içeren oyunlar halihazırda zaten kütüphanelere eklenmiyor (eklenen oyunlar anticheat'siz de çalışan oyunlar gözlemlediğime göre)

2. Hesap banı atan oyunlar aile paylaşımında paylaşılmıyor. (resim temsilidir) (hesap banı dediğim oyunlar böyle yasaklama verir)
Alıntıyı görüntüle

3. Ailemize son eklediğimiz kişi herhangi bir şekilde hesabına girmeye gerek kalmadan ekledik.

Alıntıyı görüntüle

Yanlışlarım olabilir. Yanlışlarımı aşağıda belirtirseniz sevinirim
3. konusunda konuşacağım o durum artık fixlendi beta ilk çıktığında geçerliydi ki arkadaşlar yapıyordu sonralarda bu durum fixlendi ve sadece IP adresi aynı olan kişiler birbirleri ile aile paylaşımına katılabiliyorlar

Top Bottom