Neler Yeni

Steam cüzdan kodu ne işe yarar?

Abdullah021

80+ Bronze
Arkadaşlar PUBG yakında indirime girer diye 50 TL Steam cüzdan kodu almak istiyorum bunu nasıl kullanırım nasıl oyun oynarım.Oyun satın alırken kullanılır mı?Bilgilendirirmisiniz.Teşekkürler.

RecepİvedikFanTR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
465
İsim
Recep İvedik
steam bakiyesi sayfasına git zaten orada kod kullan diye bi yer var

Revainer

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Arkadaşlar PUBG yakında indirime girer diye 50 TL Steam cüzdan kodu almak istiyorum bunu nasıl kullanırım nasıl oyun oynarım.Oyun satın alırken kullanılır mı?Bilgilendirirmisiniz.Teşekkürler.
Kodu kullanmak için bir yer var Steam de orda kullanıyorsunuz 50 TL bakiye hesaba yansıyor.

İsmail_68

80+ Bronze
Hesabında etkinleştiriyorsun ve 50 lira bakiyen oluyor. İster oyun al, ister pazarda alışveriş yap.

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Oyunu alırken onu kullanır eğer kartını daha önce girmediysen . Girdiysen değiştirerek Steam cüzdanına geçiriyorsun

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Eğer istersen sana indirimli bir şekilde hediye olarak gönderebilirim steamdan

Xayphelix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Ahmet Çakır
evet kullanabilirsin ama sana tavsiyem bu direk gerçek parayı yatırmaman bazı kişilerin hesabında yüklü miktarda para var oyun 100 TL ise 80 ye %20 indirimle sana hediye gönderiyor ben mesela ilk parayı steam koduyla eklediğime pişman olmuştum onun haricinde @OrionKnight55 şu arkadaş direk %10 indirimle kod satıyordu bunlara da bakabilirisn

Abdullah021

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Eğer istersen sana indirimli bir şekilde hediye olarak gönderebilirim steamdan
Olur ama pek anlamıyorum bu para yatırma işlerinden steam cüzdan kodunu da babamın hepsiburada hesabından kartla alıp babamda parayı vermeyi düşünüyorum.

Samet38

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,033
İsim
Samet Samet
Olur ama pek anlamıyorum bu para yatırma işlerinden steam cüzdan kodunu da babamın hepsiburada hesabından kartla alıp babamda parayı vermeyi düşünüyorum.
düşünürsen ücreti eft/havale yolu üzerinden veya gamesatış üzerinden yapabiliriz

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090
Top Bottom