Neler Yeni

steam da toplam 7 dolarlik 2 tane oyun bedava oldu hemen kapin

laros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Iaroslav
1. oyun

1 dolarlik (24 agustosa kadar ucretsiz)

Distant Space
indirimi bitti!!!!!!!!​

2.oyun

6 dolarlik (22 eylul e kadar ucretsiz)

Weapon of Choice DX​

(fiyatlar globaldir globalde 6 dolar olan oyun turkiyede daha dusuk olabilir)

Son düzenleme:

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,307
İsim
Kaan
Bu oyunları harbiden para verip oynayan var mıdır acaba bedavayken oynayanda bile zeka ararım o tarz oyunlar. (Yanlış anlamayın genelde steamde ücretli'den ücretsize geçen doğru düzgün oyun olmadığı için yazıyorum.)

laros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Iaroslav
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu oyunları harbiden para verip oynayan var mıdır acaba bedavayken oynayanda bile zeka ararım o tarz oyunlar. (Yanlış anlamayın genelde steamde ücretli'den ücretsize geçen doğru düzgün oyun olmadığı için yazıyorum.)
haklisiniz hocam
ben ekliom hesabima deger katio bir nevi bu geri sayim bitince oyun sizde kalacagi icin ve yine parali bir fiyata satilacagi icin ekliyorum

NethroN

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Batuhan Akbaba
Üstüne para verse yine oynamam millet kart falan düşürmek için oynuyor
haklisiniz hocam
ben ekliom hesabima deger katio bir nevi bu geri sayim bitince oyun sizde kalacagi icin ve yine parali bir fiyata satilacagi icin ekliyorum
Bu oyunlar hesabınıza değer katmaz, aksine ben profilinize girip baktığımda boş, bedava oyunlarla doldurmuş derim. Bu tarz oyunları eklemek çok mantıklı değil.

Shourd

80+ Silver
haklisiniz hocam
şahsen ben hesap alıcak olsam hesapta böyle bi oyun göriyim vaz geçerim içimden hsesabın sahibinin sorunları olduğu geçer :kekw:

laros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Iaroslav
şahsen ben hesap alıcak olsam hesapta böyle bi oyun göriyim vaz geçerim içimden hsesabın sahibinin sorunları olduğu geçer :kekw:
😣hesaptan kaldirabiliyoruz istedigmiz oyunu zaten

Shourd

80+ Silver
😣hesaptan kaldirabiliyoruz istedigmiz oyunu zaten
olsun bak şöyle yapcan sslerde göstermicen dicen mesela 10 tane kaliteli var ise 7 kaliteli oyun garanti diiyp 7 sinin ssini koyucaksın sonra 40 oyunun var ise yolicaksın adamın eline bi gelicek oo 10 tane kaliteli zaten onun sevinci ile diyerlerine bakmaz hehe :kedi:

laros

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Iaroslav
olsun bak şöyle yapcan sslerde göstermicen dicen mesela 10 tane kaliteli var ise 7 kaliteli oyun garanti diiyp 7 sinin ssini koyucaksın sonra 40 oyunun var ise yolicaksın adamın eline bi gelicek oo 10 tane kaliteli zaten onun sevinci ile diyerlerine bakmaz hehe :kedi:
150 tane civari guzel oynanir oyunum var 50-60 oynanmaz sacma oyunlar var:uzgunpeepo:

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,865
Üyeler
156,532
Son üye
Aarass
Top Bottom