Neler Yeni

Steam hesabı satıp playstation storedan oyun almak

Cemkrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cem Karakaya
Herkese iyi günler değerli donanım arşivi forum üyeleri ve yöneticileri şuanda kullanmakta olduğum steam hesabımı satıp. Ps storedan oyun almak mantıklımı ? bilgisayarım laptop pek iyi değil elimdeki oyunlardan bazıları sistem gereksinimini karşılamıyor. Kısacası Playstation 4 e yönelmek mantıklımı ? Teşekkürler .

isikt11

80+ Gold
En İyi Cevap
11
Herkese iyi günler değerli donanım arşivi forum üyeleri ve yöneticileri şuanda kullanmakta olduğum steam hesabımı satıp. Ps storedan oyun almak mantıklımı ? bilgisayarım laptop pek iyi değil elimdeki oyunlardan bazıları sistem gereksinimini karşılamıyor. Kısacası Playstation 4 e yönelmek mantıklımı ? Teşekkürler .
Mantıklı olabilir. Zaten sistemin de kaldırmıyormuş oyunları. Oyun anlamında PS4'e geçmek üzmez. Hem zaten PS4'e en az 2-3 yıl oyun çıkmaya da devam edecek.

Ama önerim, ya internetten ucuza kutulu al ya da ps store'da indirim kovala. İndirimsiz fiyatlar gereksiz pahalı ps store'da.

Cemkrk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Cem Karakaya
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mantıklı olabilir. Zaten sistemin de kaldırmıyormuş oyunları. Oyun anlamında PS4'e geçmek üzmez. Hem zaten PS4'e en az 2-3 yıl oyun çıkmaya da devam edecek.

Ama önerim, ya internetten ucuza kutulu al ya da ps store'da indirim kovala. İndirimsiz fiyatlar gereksiz pahalı ps store'da.
Aynen öyle düşünüyorum şuanda hali hazırda bir indirim var o bitmeden oyun almak istiyorum bakalım cevap için teşekkürler .
Mesaj otomatik birleştirildi:

Peki hocam müsaadenizle bir sorum olacaktı ben bu steam hesabını nasıl güvenilir bir şekilde satarım ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
894,792
Üyeler
138,408
Son üye
eak1907
Top Bottom