Neler Yeni

Steam iade mi ne zaman onaylar

xyanxz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ali
arkadaşlar dün steamdan mount blade 2 aldım ve 20 dk oynadım oyun çok kastı sonra steam a iade talebi açtım iadeniz bize ulaştı en kısa sürede size döneceğiz diye mail geldi normalde 2-3 saat sonra iadeniz kabul edildi paranız beklemede falan diye mail geliyordu bu sefer gelmedi tam 24 saat oldu hala geri dönüş yok. steamın servisi falan mı çöktü ?

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Benim son günlerde yaptığım 2 iade'nin 2'sini de aynı gün onayladılar. (Sabah yaptım iade taleplerini)

xyanxz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Benim son günlerde yaptığım 2 iade'nin 2'sini de aynı gün onayladılar. (Sabah yaptım iade taleplerini)
niye böyle oldu anlamadım 24 saat boyunca geri dönüş olmadı ban yedim desem mesaj gelirdi ban yediniz diye ilk defa böyle bir şey yaşıyorum

cengizovic

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
915
İsim
Cengiz Han
Ben hiç oynamadan iade etmiştim bir oyunu 1 hafta 10 gün sürede yatırmışlardı.

xyanxz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben hiç oynamadan iade etmiştim bir oyunu 1 hafta 10 gün sürede yatırmışlardı.
acaba sistemde bir problemmi var ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

tekrar talep gönderdim umarım görürler

İsimsizKaplan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Burak Taha Koca
arkadaşlar dün steamdan mount blade 2 aldım ve 20 dk oynadım oyun çok kastı sonra steam a iade talebi açtım iadeniz bize ulaştı en kısa sürede size döneceğiz diye mail geldi normalde 2-3 saat sonra iadeniz kabul edildi paranız beklemede falan diye mail geliyordu bu sefer gelmedi tam 24 saat oldu hala geri dönüş yok. steamın servisi falan mı çöktü ?
Süreler değişiyor bazen bir günde iade ediyor bazen birkaç gün,Steam Cüzdanımdan aldığım oyun 1 günde iade edilirken kart ile aldığım oyun iadesi 1 hafta sürmüştür yanlış bilgi vermek istemiyorum Alakalımı bilemiyorum,bence 1-2 gün beklerseniz paranız kullanılır olucaktır.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,915
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Banka ile alakalı bir durum. İaden olacaktır merak etme.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,915
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
kart a iade yapılmayacak steam cüzdanıma
Sağ üst köşede ''(bekleyen: 45,68 TL)'' gibi bir şey yazıyorsa paran gelecektir merak etme. Uzun sürmesinin nedenini bilmiyorum.

xyanxz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ali
sanırım sorunu çözdüm bir kaç gün önce epostam da bir değişiklik yapmıştım güvenlik amacı ile ertelenecek diye bir yazı yazıyormuş talebimde yeni gördüm konu kapanabilir

Sağ üst köşede ''(bekleyen: 45,68 TL)'' gibi bir şey yazıyorsa paran gelecektir merak etme. Uzun sürmesinin nedenini bilmiyorum.
hocam sorunu çözdüm bir kaç gün önce epostam da bir değişiklik yapmıştım güvenlik amacı ile ertelenecek diye bir yazı yazıyormuş talebimde yeni gördüm bende teşekkürler

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,915
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
sanırım sorunu çözdüm bir kaç gün önce epostam da bir değişiklik yapmıştım güvenlik amacı ile ertelenecek diye bir yazı yazıyormuş talebimde yeni gördüm konu kapanabilir

hocam sorunu çözdüm bir kaç gün önce epostam da bir değişiklik yapmıştım güvenlik amacı ile ertelenecek diye bir yazı yazıyormuş talebimde yeni gördüm bende teşekkürler
Ha iyi o zaman. Sorun olmadığına sevindim.

Top Bottom