Neler Yeni

Yardım Steam indirdiğim ücretsiz oyunu Epicden nasıl giriş sağlayabilirim ?

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
naraka indirdim steamden ama eski hesabım epic deymiş epic girince tekrar indirmemi istiyor oyun zaten var dosyaları vs nasıl aktarabilirim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

konuyu bilen biri yok mu ya
+++

Son düzenleme:

Mertutal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Mert Tutal
epicten indirme işlemini başlatıp biraz ilerledikten sonra duraklatıp komple launcherı kapattıktan sonra steamdeki dosyaları epicin indirdiği klasöre kopyalayıp dosyaların bütünlüğünü sağlamayı deneyebilirsiniz. çalışıp çalışmayacağı konusunda kesin olarak bir bilgim yok.

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
epicten indirme işlemini başlatıp biraz ilerledikten sonra duraklatıp komple launcherı kapattıktan sonra steamdeki dosyaları epicin indirdiği klasöre kopyalayıp dosyaların bütünlüğünü sağlamayı deneyebilirsiniz. çalışıp çalışmayacağı konusunda kesin olarak bir bilgim yok.
hocam bir arkdaş steam aynı dosya yerine indirmeyi başlatıp durdurursam olur falan demişti olmaz sa pc reset at oluyo dedide denedim olmadı internet hızlı değil tekrar indirmekle uğraşmakta istemiyorum

Jonkey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Muhammed Sıddık Ağırtmış
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
benzer bir şey denedim olmadı
ama dosyaları dediğin gibi yaptım oldu eyw

Top Bottom