Neler Yeni

Steam kesik indirme problemi

Ömer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Said Akgün
steam.png

Selamlar steamden oyun indirirken hep böyle kesik kesik indiriyor yarım saat-45 dakikada inecek olan oyun 2-3 saatte iniyor çözümünü bulamadım yardımcı olur musunuz
İnternet: Superonline 500 mbps
SSD: Wd Green SN350

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
Alıntıyı görüntüle
Selamlar steamden oyun indirirken hep böyle kesik kesik indiriyor yarım saat-45 dakikada inecek olan oyun 2-3 saatte iniyor çözümünü bulamadım yardımcı olur musunuz
Ayni int ve aynı sorun bendede oluyor daha çözemedim wifi adaptoru degiştim interneti pcnin yanina getirdim lan ile bağladım yinede olmuyo

Ömer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ömer Said Akgün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ayni int ve aynı sorun bendede oluyor daha çözemedim wifi adaptoru degiştim interneti pcnin yanina getirdim lan ile bağladım yinede olmuyo
bende de ethernet ile bağlı tek steamde böyle problem yaşıyorum epicte sorun olmuyor

Muhammet Emir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
294
İsim
Muhammet Emir
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar, Oyunlar, Teknolojik Gelişmeler, Borsa, Ticaret, Kripto
Alıntıyı görüntüle
internet çok hızlı olduğu için steam belirli bir miktar paket gönderdikten sonra sizi öncelikten alıyor sonra tekrar ekliyor vs olabilir

wearetheash

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
enes yılmaz
bende de ethernet ile bağlı tek steamde böyle problem yaşıyorum epicte sorun olmuyor
Valla steam kafayi yemiş düzelir elbet ama ne zaman
Mesaj otomatik birleştirildi:

internet çok hızlı olduğu için steam belirli bir miktar paket gönderdikten sonra sizi öncelikten alıyor sonra tekrar ekliyor vs olabilir
Telefon intinide denedim

wtbkOO

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
wtbkOO
Bende Superonline 500 mbps kullanıyorum aynı sıkıntı bendede var sözleşme yaptığıma pişman oldum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,972
Üyeler
156,415
Son üye
Nihatpkgz
Top Bottom