Neler Yeni

steam oyun satın aldım kütüphanem gelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
yusuf_mevla
steam 26 mart oyunu satın aldım bedva olmuştu oyun oyunu geforcenow ile oynuyordum bugün steame girdim oyun kütüphanemde yok sonra gittim mağaza oyuna baktım 9.20 tl oyunun oyna demiyor satın al yazıyordu kütüphanemdede yok bunu nasıl çözebilirim yardım eder misiniz

Xbeliant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Özkan Özkan
Steam support kısmında bunu anlat ve sende fiş falan var ise göster

Xbeliant

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Özkan Özkan
Mail falan gelebilir mesajı eğer gelmedi ise onları sıkıştır sürekli söyle

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Umut Koç
steam 26 mart oyunu satın aldım bedva olmuştu oyun oyunu geforcenow ile oynuyordum bugün steame girdim oyun kütüphanemde yok sonra gittim mağaza oyuna baktım 9.20 tl oyunun oyna demiyor satın al yazıyordu kütüphanemdede yok bunu nasıl çözebilirim yardım eder misiniz
aga aynı sorunu bende yasadım eger çözemediysen yardımcı olabilirim

Emir Aydın

𝒞𝒾𝓃𝑜
Moderatör
En İyi Cevap
98
Dahası  
Reaksiyon skoru
31,912
İsim
Emir Aydın
Instagram
emir.aydin41
Steam
https://steamcommunity.com/id/emiraydintr/
Discord
Emir Aydın#8540
Steam yaptığı her bedava oyunu sana sonsuza kadar vermiyor. Bazıları hep kütüphanende kalıyor ancak bazılarını da sadece 1 hafta bedava yapıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Umut Koç
ben de aynı sorunu yaşıyorum, yardımcı olabilir misiniz?
öncellikle uzun zamandır foruma girmedigim için görmedim kusura bakmayın öncelikle üstteki küç yazılardan yardıma tıklayıp steam destegi seçiyorsunuz oradan oyunu seçiyorsunuz orada zaten yasadıgınız hatayı soruyor oradan çözebirisiniz eger yapamazsanız discord nickimi verebilirim detaylı yardım için
Mesaj otomatik birleştirildi:

ama eger başta kütüphanenizde var ve sonradan yok olmussa onu bende bilmiyorm benim hiç eklenmemişti ama deneyin bi

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
Steam Destek ile sorununuzu iletin.Kendi hataları ise çözeceklerdir ve yanında küçük bir hediye vereceklerdir.Buna benzer bir sorun yaşamıştım.Telaşa gerek yok.Sorununuza yanıt gelmediyse eğer bir kaç defa daha tekrarlayın dönüş yapacaklardır.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Herkes steam desteğe yazın demiş ama işin olayı öyle değil. Steam bazı oyunları 5-7 gün ücretsiz yapıyor bazılarını kalıcı ücretsiz yapıyor. Oyunun mağaza sayfasından oyunu indir düğmesinin yanında yazıyor "3 gün daha oynayabilirsiniz" tarzı bir şey yazıyor.

Top Bottom