Neler Yeni

Steam Pazar Listelemeleri 15 Gün Bekletilecektir

Golf 4 R32

80+ Silver
Envanterimdeki ögeleri satarken her seferinde bu uyarı geliyor. Sattığım şeyler 1tl bile değil kuruşluk şeyler. Bunun için mobil kimlik doğrulayıcıyı aktif ettim ama yine bişey satarken bu yazı geliyor. Neden?

ErenMaiky

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
847
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar
Steam
https://steamcommunity.com/id/maikyeren/
Discord
Maiky#6172
hesabının çalınmasını engellemek için, steam guard ı yeni aktif ettiğin için steam guard 15 gün bekletiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
161
İsim
ahmet selim halis
Envanterimdeki ögeleri satarken her seferinde bu uyarı geliyor. Sattığım şeyler 1tl bile değil kuruşluk şeyler. Bunun için mobil kimlik doğrulayıcıyı aktif ettim ama yine bişey satarken bu yazı geliyor. Neden?
aynı hesapla başka bilgisayarlarda da hesap açıyor musun?

Golf 4 R32

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynı hesapla başka bilgisayarlarda da hesap açıyor musun?
Bi ara arkadaşım girmişti. Ama artık girmiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hesabının çalınmasını engellemek için, steam guard ı yeni aktif ettiğin için steam guard 15 gün bekletiyor
İlk başta aktif etmemiştim. İlk satışımı yapmaya çalıştığımda bu yazı geldiği için aktif ettim. Ettikten sonra hala geliyor ama.

MeynnZenith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,342
İsim
Belirtmek İstemiyorum
İlgilendiği Kategoriler
Belli bir tane yok
Hesabın belli bir harcama tutarını geçtikten sonra bu tarz özellikler aktif oluyordu galiba. Minimum harcama tutarını geçtiğinden emin misin? Toplamda ne kadar para harcadın Steam'de?

Golf 4 R32

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hesabın belli bir harcama tutarını geçtikten sonra bu tarz özellikler aktif oluyordu galiba. Minimum harcama tutarını geçtiğinden emin misin? Toplamda ne kadar para harcadın Steam'de?
Harcama tutarını geçmeseydim ögelerimi pazarda satılığa koyamazdım.

Top Bottom