Neler Yeni

Steam Rocket League Hesabını Epic Games e taşıma

_Gorkem_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Görkem Demirci
Merhabalar eskiden Steam üzerinden Rocket League oynuyordum. Epicte fiyatlar daha ucuz diye hesabımı Epic Games'e geçirmek istiyorum ama geçirdiğim zaman Steamdeki envanterim hesap seviyem vs. bunlar eksiksiz sorunsuz geçicekmi eğer eksiksiz geçebiliyorsa nasıl yaparım?

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,346
İsim
Emre Zengin
Merhabalar eskiden Steam üzerinden Rocket League oynuyordum. Epicte fiyatlar daha ucuz diye hesabımı Epic Games'e geçirmek istiyorum ama geçirdiğim zaman Steamdeki envanterim hesap seviyem vs. bunlar eksiksiz sorunsuz geçicekmi eğer eksiksiz geçebiliyorsa nasıl yaparım?
Bu oyun Epic Games'e gelince sanırım Steamde giriş yaparken soruyordu, oyunu şuraya mı bağlayalım yoksa şuradan mı devam edelim diye. Yani ben öyle hatırlıyorum. Benim arkadaş hesabının seviyelerini sıfırlamıştı yanlışlıkla.

_Gorkem_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Görkem Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu oyun Epic Games'e gelince sanırım Steamde giriş yaparken soruyordu, oyunu şuraya mı bağlayalım yoksa şuradan mı devam edelim diye. Yani ben öyle hatırlıyorum. Benim arkadaş hesabının seviyelerini sıfırlamıştı yanlışlıkla.
ben şuan güncel olarak steam den oynuyorum ama steamde satın alınan itemler oyun içi para birimleri vs. daha pahalı oyüzden epic games e geçirmek istiyorum

Emre Zengin

Moderatör
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,346
İsim
Emre Zengin
ben şuan güncel olarak steam den oynuyorum ama steamde satın alınan itemler oyun içi para birimleri vs. daha pahalı oyüzden epic games e geçirmek istiyorum
O seçeneği sormaz daha o zaman hocam, bunun hakkında başka fikrim yok.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Berk
Buraya gir, giriş yaparak ana hesap için giriş yöntemini seç.

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Berk
peki birincil platform seçtiğimde itemlerim levellerim fln geçicekmi
Evet oyuna giriş yapınca aktarılan tüm eşyalar ana sayfada gösteriliyor tümüne evet diyerek skipleyebilirsiniz.

_Gorkem_

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Görkem Demirci
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet oyuna giriş yapınca aktarılan tüm eşyalar ana sayfada gösteriliyor tümüne evet diyerek skipleyebilirsiniz.
eşyalar birincili seçtikten sonra gösteriliyor anladığım kadarıyla
bilgilendirme için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

reis birde son olarak bişey sorucam ben epicten daha oyunu hiç indirmedim şuan iniyo yani oyuna hiç giriş yapmadım oyuna giriş yaptıktan sonramı birincil seçeyim yoksa daha epicten hiç oynamamışken birincili epic yapayımmı

Son düzenleme:

habbassaka

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,074
İsim
Berk
eşyalar birincili seçtikten sonra gösteriliyor anladığım kadarıyla
bilgilendirme için teşekkür ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

reis birde son olarak bişey sorucam ben epicten daha oyunu hiç indirmedim şuan iniyo yani oyuna hiç giriş yapmadım oyuna giriş yaptıktan sonramı birincil seçeyim yoksa daha epicten hiç oynamamışken birincili epic yapayımmı
Yanlış hatırlamıyorsam daha hiç giriş yapmadan önce sitede epic için ayarlayıp öyle girmiştim, hiç bir sorun yaşamamıştım.

Top Bottom