Neler Yeni

Steam Takas Bekleme Süresi ve Pazar Aktif Olmama

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Celal Can
Arkadaşlar bir hesabım var bayadır oraya para giriş çıkışı olmadı ve "7 gün ila bir yıl kadar eski ve herhangi bir ters ibraz ve ödeme ihtilafı içermeyen geçerli bir Steam alım yapmış olmanız gerekmektedir. Steam Destek bu kısıtlamayı kaldıramaz." gibi bir ibare çıkıyor. Ancak zamanında para yükleyip CS:GO'yu falan almıştım. Şimdi de takas bekleme süresi 15 gün gibi bir ibare var steam guard kullanılmıyor diyor ancak steam guard mail yoluyla kullanılıyor. Acaba telefon eklesem bu bekleme süresi biter mi ya da yeniden 5 dolarlık bir satın alımı yapmak zorunda mıyım? Bana sadece trade banı ya da trade timeout'u kalksa yeter. Satım yapmayacağım bir hesaptan diğer hesaba eşya gönderip başka eşya çekeceğim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bayram Ufuk Karaman
Takas süresinin kalkması için steam guard mobil uygulama olması lazım diğer türlü bekleme süresi var

Reaper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
299
İsim
Celal Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Takas süresinin kalkması için steam guard mobil uygulama olması lazım diğer türlü bekleme süresi var
Peki kendi telefonuma 2. hesap olarak yapabiliyor muyum? Ya da herhangi bir telefona yaptıktan sonra direkt bekleme kalkıyor mu yoksa yine bir bekleme ile karşılaşır mıyım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Bayram Ufuk Karaman
1 numaradan 1 hesap olması lazım ve aktif ettikten sonra bekleme süresi direk kalkıyor diye biliyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
988,506
Üyeler
156,344
Son üye
burcu3301