Neler Yeni

Steam TL Cüzdan Koduyla USD Para birimli oyun alınır mı? ?

DaffyGraphic

80+ Silver
Merhaba arkadaşlar.Benim steam dolar ne yapsamda dönüşmedi TL'ye.Zaten rogramlarda beni başka ülke olarak algılıyor neyse.Ben TL yüklicem cüzdan koduna.USD para birimli oyunu alabilirmiyim ?

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
TL yüklersen büyük ihtimal o USD olarak kaça denk geliyorsa o kadar görünecek hesabında. büyük ihtimal

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,849
İsim
Okan Aslantaș
Merhaba arkadaşlar.Benim steam dolar ne yapsamda dönüşmedi TL'ye.Zaten rogramlarda beni başka ülke olarak algılıyor neyse.Ben TL yüklicem cüzdan koduna.USD para birimli oyunu alabilirmiyim ?
Evet alabilirsin. Steam dolar kuruna göre çeviriyor

DaffyGraphic

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TL yüklersen büyük ihtimal o USD olarak kaça denk geliyorsa o kadar görünecek hesabında. büyük ihtimal
inşAllah.Steam destekdede neyi seçeceğimi bilemedim TL'ye çevirme hakkında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet alabilirsin. Steam dolar kuruna göre çeviriyor
Umarım hocam.https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1122-RTSC-0478&l=turkish hocam burda anlamadım tam yani çeviremicem sandım ben.

Ekran kartı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
303
İsim
Ekrem taha polat
Hocam steame 5dolsr yatırdınız mı yatırdıydanız TL olması lazım

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,849
İsim
Okan Aslantaș
inşAllah.Steam destekdede neyi seçeceğimi bilemedim TL'ye çevirme hakkında
Mesaj otomatik birleştirildi:

Umarım hocam.https://support.steampowered.com/kb_article.php?ref=1122-RTSC-0478&l=turkish hocam burda anlamadım tam yani çeviremicem sandım ben.
Siz TL olarak yatirinca masaustu bir bilgisayardan steame girin. Para birimini cevirebiliyorsunuz orda var secenek ülke degistirince degisiyor. Suan yanimda değil pc ekran görüntüsü atardim da

DaffyGraphic

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siz TL olarak yatirinca masaustu bir bilgisayardan steame girin. Para birimini cevirebiliyorsunuz orda var secenek ülke degistirince degisiyor. Suan yanimda değil pc ekran görüntüsü atardim da
tek pc var bende.para yatırınca olur belki.Boşa gider diye korkyuorum sizce ne alabilirm neye yatırabilirim 20-30 tlyi

Top Bottom