Neler Yeni

Steam Yaz İndirimleri 2021 Ne Zaman Düzenlenecek? (Tarihi Belli Oldu)

ELECTUS

80+ Silver
Ya o zamanlar almak istemiyordum. Nedense bu ara alma hissi geldi içime. Girerse alırım çok da takmıyorum ya
Alma bence hevesle aldım 1 hafta oynadım sıkıldım,çok sıkıyor bir süre sonra.

UzunKing

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,031
İsim
Burak

BSTXN

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
...
ETS dlc leri girer inşallah indirime

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,521
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme

Ömer 34242432

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,799
İsim
Ömer Fasd
Monster hunter world bekliyorum, bir de Dark Souls 3'e de gelse misss gibi olur.

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

Azexxes

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,850
İsim
Okan Aslantaș

Eyisha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,118
İsim
Emre Kaplan

Steam Yaz İndirimleri 2021 Ne Zaman Düzenlenecek?

Valve şirketine çoğu duyuruyu ilk kez yapma şerefini uzun zamandır tattırmayan SteamDB sitesi, yakın bir zaman önce yeniden sahneye çıktı ve Steam Yaz İndirimi kampanya tarihlerini resmi duyurusundan önce sızdırdı. Bu yılın kampanyası, 24 Haziran - 8 Temmuz 2021 tarihleri arasında düzenlenecek. Geçtiğimiz yılın kampanyası 25 Haziran - 9 Temmuz 2021 tarihleri arasında düzenlenmiş olmasına bakılırsa, SteamDB tarafından öne çıkartılan tarihler büyük ölçüde doğru çıkacaktır diyebiliriz.

Toplamda iki hafta kadar sürecek olan Steam Yaz İndirimi kapsamında yüzlerce oyun değişen oranda indirimler ile oyuncuların beğenisine sunulacak ve satın almayı beklediğimiz oyunları da böylece kütüphanelerimize ekleyebileceğiz. Geçen yılın kampanyasında Fallout 4, Resident Evil 2, Dark Souls III Deluxe Edition, DOOM Eternal ve Sekire: Shadows Die Twice dahil birçok kaliteli oyun, oldukça uygun fiyatlara inmişlerdi. Bu yıl da benzer bir yelpaze ile karşımıza çıkılacağını tahmin ediyoruz. Öte yandan, Puan Dükkanı kısmı için de özel bir etkinlik düzenlenecektir. Satın aldığınız oyunlardan kazandığınız puanları kullanarak arka plan resimleri, durağan veya hareketli profil resmi çerçeveleri ve vitrin ögeleri gibi içerikler alarak profil sayfanızı da zenginleştirebiliyorsunuz. Kampanya sırasında bu içerikler için de indirimlere gidileceğine şüphe yok.

Steam Altın Hafta İndirimleri Yarın Başlıyor

29 Nisan itibarıyla başlayacak ve bir hafta kadar sürecek Altın Hafta İndirimleri adı altında bir kampanyanın da başlayacağını hatırlatalım. 6 Mayıs 2021 Perşembe günü sona erecek olan kampanya süresince yine birçok oyunun alınabilir seviyelere inmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz yılın kampanyasında Monster Hunter World, Dark Souls 2, Devil May Cry 5 gibi yapımlar dahil Japonya menşeli stüdyoların ellerinden çıkmış birçok düşük, orta ve büyük bütçeli oyun alınabilir seviyelere düşmüştü. Bu yıl da bir benzeri olacak diyebiliriz.

Kaynak: https://www.tamindir.com/haber/steam-yaz-indirimleri-2021_67410/
ooo altın hafta diye etkinlik oldugunu bilmiyordum yarın üc beş kuruş atalım da hesaba gözümüş şenlensin

• Hahaha
Reaksiyonlar: baid

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Cüzdanda 220 TL var sistemin oynattığı oyunlara bakarım. Sadece Oxygen Not Included DLC'sini kararlaştırdım sonrasına indirimde göz gezdiririm artık.

Top Bottom