Neler Yeni

Öneri Steam Yaz İndirimleri Başladı Seçtiğim İki Oyun Alınır Mı?

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan
Supermarket somilator ve mound and blade 2 bannerlord şunu söylüyeyim benle.oynayacak arkadaşım yok öyle tek oynayan birisiyim ve çalışan biriyim sizce alınır mı? 14 dolara denk geliyor msı a750gl var onun incelemeyi çekicem işte belki 20 dolar banada çıkar

BabaVoss7

80+ Silver
zaten online oynanan oyunlar sayılmazlar pek belki bannerlord oda pvp yani.
onun dışında markette 28 saaatim var sonlara doğru sıksada akıyo güzel yani simülasyon seviyosan alınır.
bannerlord zaten klasik benim 90 saatim var bi ara yine 900 saat atarım heralde tekrar tekrar oynanabilecek bi oyun.
kısaca alınır

• Beğen
Reaksiyonlar: Mota

Tunimoni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tunahan
Bannerlord güzel oyun fakat marketi hiç oynamadım ama witcher 3 de güzel indirim vardı oynamadıysan alabilirsin

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
zaten online oynanan oyunlar sayılmazlar pek belki bannerlord oda pvp yani.
onun dışında markette 28 saaatim var sonlara doğru sıksada akıyo güzel yani simülasyon seviyosan alınır.
bannerlord zaten klasik benim 90 saatim var bi ara yine 900 saat atarım heralde tekrar tekrar oynanabilecek bi oyun.
kısaca alınır
Multiplayer olarak klanlar oluyor mu açık dünyada gerçek oyunculu klanlar kale kuşatmaları falan? Süpermarket simulatörde pek çeşit bulanamadım ama gass station var bende değer miki
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bannerlord güzel oyun fakat marketi hiç oynamadım ama witcher 3 de güzel indirim vardı oynamadıysan alabilirsin
Witcher serisini bitirdim hikaye oyunu olarak dying light falan 7-8 tane oyunu bitirdim hikaye ve fps oyunu severim battlefield serisi falan full var

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,502
İsim
Ümit Can
İlk oyunu oynayamadığım için yorum yapamasam da bannerlord'u binlerce saat oynayabilirsiniz. Sayamayacağımız kadar tonla modu bulunmakta. Farklı haritalar gerçekçi avrupa haritası, yeni krallık ekleyen modlar, yeni arenalar, yeni zırh ve silah modları, oyunda evlenemediğimiz lord ve leydilerle evlenme modları, yeni askerler, yeni senaryolar ve daha aklıma dahi gelmeyen tonla mod... Yani Vanilla olarak bir kere bitirdikten sonra binlerce mod içerisinden kafanıza eseni kurup modlu bir şekilde tekrar tekrar oynayabilirsiniz. Eğer zamanında Warband oynadıysanız ya da bu tarz oyun türüne hakim veya seviyorsanız Bannerlord'dan bir an dahi sıkılacağınızı düşünmem. 2 oyun alacaksanız biri kesinlikle bannerlord olsun.

Tunimoni

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Tunahan
Hikayeli olarak
resident evil 2-3
Assasins creed odyssey-origins

Fps olarak Rainbow six age
epicten almadıysan blazing sails öneririm

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hikayeli olarak
resident evil 2-3

Raindbow six deli etti beni haritaları ezberlemek zor

Dahası  
Reaksiyon skoru
258
İsim
Attila Alpaslan
Hikayeli olarak
resident evil 2-3

Bağımlı olmam diyorsan Hearts of Iron 4 Alabilirsin ama öğrenmesi biraz zor
Resident Evil 2 kesinlikle oynanmalı, 3 için aynısını söyleyemem.
Hoi4 için de şunu söyleyebilirim ki benim bir zamanlar favori oyun türümdü ülke fethetmece ancak ben bile Hoi4'ü öğrenirken çok sıkıldım ve iade ettim. Eğer ki size öğretecek bir arkadaşınız varsa çok çok eğlenceli -benim arkadaşım bana öğreteceğini söyledi, öğretmedi bende kaldım ortada- ama öbür türlü o türü seviyorsanız ve sabırlıysanız öğrendikten sonra bağımlı olursunuz. O tür oyunlara en az 300-400 saat gömmüşümdür, bir zamanlar sabahtan akşama kadar o oyunlardan oynardım öyle düşünün. Alacaksanız ilk 30-40 saat içerisinde oyunu öğreniyorsunuz, serileşiyorsunuz falan, ama iyice hakim olduktan sonra gerçekten inanılmaz zevk veriyor. 1-2 sene ara verirseniz unutuyorsunuz (benim gibi)

He şuan ama keşke iade etmeseydim diyorum, zaten 100 TL'ye almıştım, kalırdı arada sırada girerdim belki.

Göktürk ArdaHan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
861
İsim
Arda doğan
Resident Evil 2 kesinlikle oynanmalı, 3 için aynısını söyleyemem.
Hoi4 için de şunu söyleyebilirim ki benim bir zamanlar favori oyun türümdü ülke fethetmece ancak ben bile Hoi4'ü öğrenirken çok sıkıldım ve iade ettim. Eğer ki size öğretecek bir arkadaşınız varsa çok çok eğlenceli -benim arkadaşım bana öğreteceğini söyledi, öğretmedi bende kaldım ortada- ama öbür türlü o türü seviyorsanız ve sabırlıysanız öğrendikten sonra bağımlı olursunuz. O tür oyunlara en az 300-400 saat gömmüşümdür, bir zamanlar sabahtan akşama kadar o oyunlardan oynardım öyle düşünün. Alacaksanız ilk 30-40 saat içerisinde oyunu öğreniyorsunuz, serileşiyorsunuz falan, ama iyice hakim olduktan sonra gerçekten inanılmaz zevk veriyor. 1-2 sene ara verirseniz unutuyorsunuz (benim gibi)

He şuan ama keşke iade etmeseydim diyorum, zaten 100 TL'ye almıştım, kalırdı arada sırada girerdim belki.
Benim pişmanlığım 96tl'iken red dead redeption 2'yi almamak

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Muhammed Ensar
Supermarket somilator ve mound and blade 2 bannerlord şunu söylüyeyim benle.oynayacak arkadaşım yok öyle tek oynayan birisiyim ve çalışan biriyim sizce alınır mı? 14 dolara denk geliyor msı a750gl var onun incelemeyi çekicem işte belki 20 dolar banada çıkar
Bannerlord'u kesin al. Mükemmel oyun, mutlaka al.

Pearson

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Hasan Siraç
Hocam witcher 3 ün sayfasınd ilk 3 oyunun paketi 5 dolar onada bakabilirsin tek oyunculu arıyorsan

Lorx61

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
731
İsim
Kadir
valla ben ets 2 yi bekliyordum ve normalinden daha iyibir indirim yaptılar 1 dolara hemen aldım almayan varsa almasını öneririm

Top Bottom