Neler Yeni

Steam'de NBA 2K24 Ne Zaman İndirime Girer ?

madSlowly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Donanım.
NBA 2K24 almak istiyordum A+ Oyun kategorisinde olduğundan 60 dolarlık bir fiyatı var şuanda. Bir oyuna da 1800TL civarı para vermek açıkçası bana hiç mantıklı gelmiyor. Sizce ne zaman indirime girer. Steam 5 Şubatta başlayan Next Fest adında indirim günü başlatacak. NBA bu sözde indirim festivalinde indirime girer mi fikrinizi almak istedim.
Not: Epic Games gibi daha ucuz seçenekli platformlarda oyun satışta değil.

Suriyeli Eşek_31

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,480
İsim
Mete
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Ben steam'in kurucusu değilim sormak yerine bekleyebilir veya hesap satın alıp oynayabilirsin

madSlowly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Donanım.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben steam'in kurucusu değilim sormak yerine bekleyebilir veya hesap satın alıp oynayabilirsin
Size kişisel olarak sormadım. Fikrinizi almak istedim. Bir tür odaklı değil genel oyunlar üzerinden indirim olacağı için forumda ki arkadaşlarımızın fikrini almak istedim sadece.

Jamgaming

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Jam Gaming
Tahminen all star haftası min %66 indirime girer daha sonra da playoff başlangıcında %75 indirime girmesini bekliyorum

madSlowly

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Donanım.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Biraz fazla olmadı mı sanki ? Bence direkt tek başına indirim getirmezler. Geçen sene böyle olduysa o zaman hak verebilirim size.
Tahminen all star haftası min %66 indirime girer daha sonra da playoff başlangıcında %75 indirime girmesini bekliyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Wayback Machine'den baktım evet geçen sene All Star haftasında 2K23 %70 indirim ile 17 Dolara düşmüş. 2K genel bir indirim yapmış oyunlarına. Umarım bu politikayı bu yılda sürdürürler.

Son düzenleme:

Jamgaming

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Jam Gaming
genelde all star haftasonlarında oyuna indirim yaparlar ve oyun bu sene pc de kotu yorumlar aldı, ve yeteri kadar satmadı, bence yuzde yuz all star haftasonu min %66 indirim yaparlar

BabaVoss7

80+ Silver

Jamgaming

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Jam Gaming
pc 'de basketbol oyunu oynamak isteyneler 9.5$ iyi fiyat, bu fiyattan alınır bence

Top Bottom