Neler Yeni

Steamdeki gta 5 hesabım ban yedi, başka bir rockstar hesabı ile girebilir miyim?

MysLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
67
İsim
Hüseyin Demirci
Arkadaşlar steam hesabımda gta5 var ancak rockstar games tarafından perma ban yedi. Epic games Gta 5'i ücretsiz yapınca haliyle bende aldım ve epic üzerinden yeni bir rockstar hesabım oldu. Steamden GTA 5 indirsem epicten oynadığım rockstar hesabı ile girebilir miyim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
vestaChapo
Hayır her oyun satın alma başına 1 acc kullanabilirsin 20 liraya satıyolar git al

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1

Renoverte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Buğra Şen
Arkadaşlar steam hesabımda gta5 var ancak rockstar games tarafından perma ban yedi. Epic games Gta 5'i ücretsiz yapınca haliyle bende aldım ve epic üzerinden yeni bir rockstar hesabım oldu. Steamden GTA 5 indirsem epicten oynadığım rockstar hesabı ile girebilir miyim?
knk eğer ban yediysen başka bir social club ile giremezsin. Tekrar GTA V almak zorundasın. Eğer haksız yere ban yediğini düşünüyorsan git Ticket aç. Ben hesapları değiştiricektim. 1 gün içeresinde çözdüler olayı. Gerçekten çok iyi yardım ediyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
eren özgülbay
knk eğer ban yediysen başka bir social club ile giremezsin. Tekrar GTA V almak zorundasın. Eğer haksız yere ban yediğini düşünüyorsan git Ticket aç. Ben hesapları değiştiricektim. 1 gün içeresinde çözdüler olayı. Gerçekten çok iyi yardım ediyorlar.
reis merhaba sen bilen birine benziyorsun da ben steam üzerinden yeni bir gta 5 satın aldım daha önce epic games üzerin den oynuyordum ve steam dan oyunu indirdim ve yeni bir hesap açtım köşede durması için yedek ama bilmiyordum steam o açtığım hesap ile doğrulama yapmış eski hesabıma girmek istediğim de rock star hesaba giriyor ancak oyunu başlatamıyorum yani oyun açılmıyor eski rock star hesabın da bunu nasıl düzelteceğim nasıl eski hesabım dan oynayabilirim veya epic hesapları steam da oynanabiliyor mu bunu da desen yeterli olur benim için teşekkürler

Renoverte

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
15
İsim
Buğra Şen
reis merhaba sen bilen birine benziyorsun da ben steam üzerinden yeni bir gta 5 satın aldım daha önce epic games üzerin den oynuyordum ve steam dan oyunu indirdim ve yeni bir hesap açtım köşede durması için yedek ama bilmiyordum steam o açtığım hesap ile doğrulama yapmış eski hesabıma girmek istediğim de rock star hesaba giriyor ancak oyunu başlatamıyorum yani oyun açılmıyor eski rock star hesabın da bunu nasıl düzelteceğim nasıl eski hesabım dan oynayabilirim veya epic hesapları steam da oynanabiliyor mu bunu da desen yeterli olur benim için teşekkürler
knk rockstar games sitesinden ticket açma olayı var. Oraya git ve problemini çeviriden ingilizce bir şekilde yaz. Senden epic games profil id ve steam kullanıcı adını falan istiyorlar. Eğer isteğini kabul ederlerse rockstar hesabını başka platforma taşıyorlar. Ama şunu söylim. Başka platforma geçerken hesabın sıfırlanıyor haberin olsun. Eski hesaba giriş yapıcam diye emeklerin boşa gidebilir. Ama sen yine de ticket aç. Zaten soruyorlar hesabın sıfırlanacak kabul edeceğine emin misin? diye

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,848
Üyeler
140,568
Son üye
osari
Top Bottom