Neler Yeni

Steamden insanların bir anda gereksiz alışveriş yapması saçmalığı

SubZhoria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Faruk
Kolay kolay bişry olacağını sanmam şahsen. Adamlar zararına satmaktansa satmazlar daha iyi. Keşke böyle olmasa ama böyle globale hoş geldik ne diyelim. Daha bu tam gelmemiş halimiz olmasına rağmen. Suç steam de değil, ülkede doların 30 TL olmasında
zararına satmaktansa hiç satmaz ne hocam dalga mı geçiyorsun fiziksel bir ürün değil ki bu ürün başına stoğu ve maliyeti olsun 1 liradan bile satsalar 1>0 her türlü bir getirisi oluyor bu yüzden yaptıkları aşırı saçma diyoruz zaten ucuzdan 1000 kişiye satacaklarına pahalıdan 10 kişiye belki satarlar artık :D

mdasdemir

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Mehmet dasdemir
Beyler steam dolara geçince oyun fiyatları artmayacak ki sadece değerini koruyan bir para birimine geçilecek. Örneğin Kazakistanda Cyberpunk 30 dolar yani 860 TL civarına denk geliyor ve şuan zaten tr de 800tl, bizde de muhtemelen steam dolara geçince bu fiyatlardan satılır. Yani boş yere acele etmeyin
TL iken 200 TL olan oyun dolara geçince 570 oldu .nasıl artmıyomus😂

Geralt1

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,991
İsim
Barış
İlgilendiği Kategoriler
Oyunlar, ekran kartı, işlemci
Dlc si 22 dolar cyberpunk 45 den satılıyo (indirim hariç) bende senin gibi düşünüyodum fakat çoğu kişi özel fiyatlandırma yapmamış cyberpunkun da yaptığı hali 45 dolar bende enis kirazoğlu gibi düşünüyorum inşallah unutmuşlardır da fiyatları düzenlerler
Cyberpunk normalde 60 dolar zaten. 45 dolar Türkiye'ye özel indirilmiş mena fiyatı oluyor.

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,287
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Parodi konunun bu kadar tartışmaya dönmesi anlamsız :D

BabaVoss7

80+ Silver
zararına satmaktansa hiç satmaz ne hocam dalga mı geçiyorsun fiziksel bir ürün değil ki bu ürün başına stoğu ve maliyeti olsun 1 liradan bile satsalar 1>0 her türlü bir getirisi oluyor bu yüzden yaptıkları aşırı saçma diyoruz zaten ucuzdan 1000 kişiye satacaklarına pahalıdan 10 kişiye belki satarlar artık :D
Trden bahsettim yurtdışında zaten satıyor oyun. Sadece bize değilki. Hiç satmaz niye satsın adet başına 30 dolar, 30 adet 30 dolardan bence daha mantıklı

SubZhoria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ömer Faruk
Trden bahsettim yurtdışında zaten satıyor oyun. Sadece bize değilki. Hiç satmaz niye satsın adet başına 30 dolar, 30 adet 30 dolardan bence daha mantıklı
tamam ben de diyorum ki türkiye geliri atıyorum 30 dolar yerine tl karşılığı 5 dolar olarak satacağı şekilde neden gitsin diyorum türkiyeye 5 dolara satmak hiç satmamaktan daha mantıklı

Top Bottom