Neler Yeni

Steamden oyun alırken iptal oldu bir sıkıntı olurmu yardım pls

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali
Selamun aleyküm arkadaşlar steamden indirimde olan nfs most wantedi alıcaktım ödeme için visa falan seçtim daha sonraki aşamaya geçmek için tıkladım başka bir sayfa açtı ve açarken error verdi sanırım ödeme bilgileri sayfasını açıcaktı error verdiği için çıktım bende zaten oyunu alma işlemini tamamlamadığım için almaktan vazgeçtim hesap detayları bölümünden de oyunun satın alma durumu beklemede olarak gözüküyordu ordaki seçenekten iptal ettim şimdi 72 saat filan bişeyler yazıyor bi sıkıntı olmaz dimi yardımcı olurmusunuz içimi rahatlatın bi.

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Selamun aleyküm arkadaşlar steamden indirimde olan nfs most wantedi alıcaktım ödeme için visa falan seçtim daha sonraki aşamaya geçmek için tıkladım başka bir sayfa açtı ve açarken error verdi sanırım ödeme bilgileri sayfasını açıcaktı error verdiği için çıktım bende zaten oyunu alma işlemini tamamlamadığım için almaktan vazgeçtim hesap detayları bölümünden de oyunun satın alma durumu beklemede olarak gözüküyordu ordaki seçenekten iptal ettim şimdi 72 saat filan bişeyler yazıyor bi sıkıntı olmaz dimi yardımcı olurmusunuz içimi rahatlatın bi.
Siri cevaplıyor;
Hiçbir sorun olmaz. Steam arkada boş boş bekliyor acaba para verecek mi diye :D

Ali_

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Ali
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Siri cevaplıyor;
Hiçbir sorun olmaz. Steam arkada boş boş bekliyor acaba para verecek mi diye :D
Teşekkür ederim kbyın çok saçma soru sordum yaşım küçük gibi bu işlerde yeni olduğum için sordum

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Ali_

80+ Bronze
Dahası