Neler Yeni

Steam'ın Oyun İndirirken Yaptığı Anlam Veremediğim Hata

Çağrı Yılmaz

80+ Silver
Ya resmen çıldıracağım ben bugün uğraştım sırf bi oyun için evden eve geçtim 60 gb internet 10 saat zamanım gitti bu hata yüzünden.Bu hatayı csgo indirirken 2 kere daha yapmıştı ama csgo 12 gb olduğu için kafama takmamıştım.

Hatayı size şöyle açıklayayım ; bu steam oyun indirirken en başta oyun dosyalarının indiği klasör hatalı kuruyor,sonra oyunu indirirken oyun dosyalarını nereye koyacağını şaşırıyor,sistem kendi içinde hata verip verip duruyor ama biz bu hataları görmüyoruz.Sonra oyun indikten sonra en son doğrulama yaparken doğrulamayı yapamıyor.Çünkü doğrulama yapacak klasörü bulamıyor.Sonrada hata veriyor.Ben bu hatayı 1 yıl önce csgoda yaşamıştım.CS:GO'da yaşadığım bu hatayı steami silip tekrar yükleyerek çözmüştüm.

Sırf bu hata yüzünden hep yüksek boyutlu oyun indirirken kontrol ederim oyun dosyalarını.

Ben bugün bilgisayarda Forza Horizon 4 yüklemesi başlatmıştım.Saat 11de indirmeyi başlattım,saat 19:00 a kadar 60 GB si inmişti oyunun. Sonra merak edip oyun dosyalarına bakayım dedim.Yine aynı hatayı yaşamışım.Sinirden yerlere vurdum,çünkü ben sabahtan beri bu oyunu yüklemeye çalışıyorum,oyun 89 GB.

1626107454149.png

Gördüğünüz gibi oyunun 60 GB'si yüklenmiş gözüküyor,

1626107486842.png

Ama oyun dosyalarına girdiğimde oyun 0 Bayt gözüküyor.Yani yine aynı hatayı vermiş.

Şuan keşke oyunu ilk indirdiğim vakit dosyaları kontrol etseydim diye kendimi avutuyorum.Bu konuyu siz bu hataya düşmeyin diye açıyorum, herkese iyi forumlar.

AdomSegat

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,777
İsim
Adem oku
Konu dışı
wp vakarmisin

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri