Neler Yeni

Yardım SteelSeries Arctis 1 kulaklık için kablo uzatıcı önerisi

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Arkadaşlar merhaba, SteelSeries Arctis 1 kulaklık için jak girişli uzatma kablosu almıştım. Fakat ürünün kendisi zaten bir uzatıcıyla geliyor ve bu uzatıcı kablonun 2 ucu var. Bir ucu kulaklık diğer ucu mikrofon. Eğer dışardan aldığım uzatma kablosunu takmak istersem ürünün kendisinin verdiği kabloyu çıkartmam veya üstüne takmam gerekiyor. İki durumu da denedim ve sonuç aynıydı, Kulaklık sorunsuz çalışırken mikrofonum çalışmadı. Ben de ürünü iade ettim sizden hem kulaklığımın hem mikrofonumun çalışmasını engellemeyecek bir uzatma kablosu önerisi istiyorum. Eğer yukarıdaki özet anlaşılmadıysa fotoğraflarla da destekleyebilirim. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar merhaba, SteelSeries Arctis 1 kulaklık için jak girişli uzatma kablosu almıştım. Fakat ürünün kendisi zaten bir uzatıcıyla geliyor ve bu uzatıcı kablonun 2 ucu var. Bir ucu kulaklık diğer ucu mikrofon. Eğer dışardan aldığım uzatma kablosunu takmak istersem ürünün kendisinin verdiği kabloyu çıkartmam veya üstüne takmam gerekiyor. İki durumu da denedim ve sonuç aynıydı, Kulaklık sorunsuz çalışırken mikrofonum çalışmadı. Ben de ürünü iade ettim sizden hem kulaklığımın hem mikrofonumun çalışmasını engellemeyecek bir uzatma kablosu önerisi istiyorum. Eğer yukarıdaki özet anlaşılmadıysa fotoğraflarla da destekleyebilirim. Şimdiden teşekkürler, iyi forumlar.
En iyisi bir ses kartı alıp ordan uzatman

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
nasıl yapıcam hocam onu anlatabilir misiniz kısaca
Hocam bende hyperx cloud 2 in içinden çıkan ses kartı var. Boyu 2 metre. Onun gibi bir şey bulabilirsen iyi olur. Satılıyordur illaki bunun gibi bir şeyler
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunun gibi

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
En iyisi bir ses kartı alıp ordan uzatman
hocam iki tane 3.5 mm jak alıp birini kulaklık birini mikrofon için olan kola takıp bağlasam ?

Hocam bende hyperx cloud 2 in içinden çıkan ses kartı var. Boyu 2 metre. Onun gibi bir şey bulabilirsen iyi olur. Satılıyordur illaki bunun gibi bir şeyler

bunun gibi
ürünün sizin elinizdeki fotoğraflarını atma şansınız var mı ? girişlerinin yerlerini görmek istiyorum kablo düzeni için

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam iki tane 3.5 mm jak alıp birini kulaklık birini mikrofon için olan kola takıp bağlasam ?

ürünün sizin elinizdeki fotoğraflarını atma şansınız var mı ? girişlerinin yerlerini görmek istiyorum kablo düzeni için
Hocam ben şuan hyperx cloud 2yle kullanıyorum. Ses kartında bi tane jak girişi yeri var. Oraya takıyorsun normal kulaklık jakını. Sonra usbyle pc takıyorsun başka bir şey yapmıyorsun. Bende de arctis 1 vardı. Denedim oluyordu benim dediğim. Senin birinci dediğini yapmak lazım. olabilir.
IMG_0182.jpeg

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Hocam ben şuan hyperx cloud 2yle kullanıyorum. Ses kartında bi tane jak girişi yeri var. Oraya takıyorsun normal kulaklık jakını. Sonra usbyle pc takıyorsun başka bir şey yapmıyorsun. Bende de arctis 1 vardı. Denedim oluyordu benim dediğim. Senin birinci dediğini yapmak lazım. olabilir. Alıntıyı görüntüle
2 kabloyla denemek mi olabilir ?

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Ata Şen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
814
İsim
Ata Şen
Evet. Mantıklı geldi ama işe yarar mı bilmiyorum. Ama bence benimki gibi bir tane ses kartı al. Ses performansı falan da değişir.
hocam uyguna kapatmak için 2 kablo yöntemi deneyeceğim olmadı ses kartı alırım bana önerebileceğiniz fp bir kablo var mıdır 1 metre bile kurtarır 1.5m olsa iyi

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1
hocam uyguna kapatmak için 2 kablo yöntemi deneyeceğim olmadı ses kartı alırım bana önerebileceğiniz fp bir kablo var mıdır 1 metre bile kurtarır 1.5m olsa iyi
Hiç bilmiyorum, arctis1 kendi kablosuyla kullanıyordum.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,852
Üyeler
140,706
Son üye
Kayra Işık
Top Bottom