Neler Yeni

Steelseries membran klavyeyi “sessiz gaming switch” diye kakalıyor

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
Ben hala bunu anlamış değilim. Her gün en az 1 defa Instagramda şu reklam çıkıyor. Bazen Apex 3 bazen Apex 5 reklamı. Apex 3 membran bir klavye ve yazan şeye bak. Membran bir klavyeye sessiz oyuncu switch diyor. Apex 5 reklamındada hibrit switch diyolardı ve klavye mekanik hisli yani yarı mekanik. Bu bir satış stratejisi mi yoksa insanları kazıklamak mı? Nedir bu?

Linç edenler olacaktır ama umurumda değil. Ben hayatta sırf markası Steelseries diye membran bir klavyeye 600 700 TL vermem

Ekler

• 0FE621B5-82FD-4B61-ACE6-7123B38610B0.jpeg
    0FE621B5-82FD-4B61-ACE6-7123B38610B0.jpeg
    427 KB · Hit: 86

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan
Ben hala bunu anlamış değilim. Her gün en az 1 defa Instagramda şu reklam çıkıyor. Bazen Apex 3 bazen Apex 5 reklamı. Apex 3 membran bir klavye ve yazan şeye bak. Membran bir klavyeye sessiz oyuncu switch diyor. Apex 5 reklamındada hibrit switch diyolardı ve klavye mekanik hisli yani yarı mekanik. Bu bir satış stratejisi mi yoksa insanları kazıklamak mı? Nedir bu?

Linç edenler olacaktır ama umurumda değil. Ben hayatta sırf markası Steelseries diye membran bir klavyeye 600 700 TL vermem
Daha önce Apex 3 ve 5 almak isteyenlere defalarca bundan bahsetmiştim insan kazıklıyorlar. Buna isteyen satış stratejisi der ister başka bir şey bana göre kazık.

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,146
İsim
Musa

Katılıyorum. Benim için bir klavyeye 400 liradan fazla vermek bile kötüyken hele membrana hiç verilmez.

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Katılıyorum. Benim için bir klavyeye 400 liradan fazla vermek bile kötüyken hele membrana hiç verilmez.
Tamam bir şekilde yapmışlar bu saçmalığı ama gidipte buna SWITCH demezsin. Klavye işlerine hakim olmayan birisi bu reklamı görünce aaa switchli klavye diye membran klavye alacak.

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,146
İsim
Musa
Tamam bir şekilde yapmışlar bu saçmalığı ama gidipte buna SWITCH demezsin. Klavye işlerine hakim olmayan birisi bu reklamı görünce aaa switchli klavye diye membran klavye alacak.
Bunlar ticaret oyunları hep

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,243
İsim
Fatih
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Daha önce Apex 3 ve 5 almak isteyenlere defalarca bundan bahsetmiştim insan kazıklıyorlar. Buna isteyen satış stratejisi der ister başka bir şey bana göre kazık.
Hatta bu direk insanlara geçirmektir. Basbayağı yalan söyleyerek insanlara geçiriyorlar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bunlar ticaret oyunları hep
Sonra da Rampage’e Gamepower’a laf atarlar (klavye için söylüyorum). Senin kaliteli dediğin markanın membran klavyesinin yarı fiyatına red switch klavye satıyor adamlar daha ne yapsınlar?

DonanımFikir

Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,566
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
boşuna ASUS Demiyoruz burada
steel series değil asus alın
kampanyalarıda cabası

NakreS14

80+ Platinum
En İyi Cevap
25
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,070
İsim
Serkan

Nicksiz

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,146
İsim
Musa
Sonra da Rampage’e Gamepower’a laf atarlar (klavye için söylüyorum). Senin kaliteli dediğin markanın membran klavyesinin yarı fiyatına red switch klavye satıyor adamlar daha ne yapsınlar?
Kesinlikle bunada katılıyorum. Ucuz etin yahnisi, ama idare ediyorsada kötülemicen. Alan var alamayan var sonuçta. Mesela ben rampage ve gamepowerın çevre birimlerini çok beğeniyorum. Ama hala sırf markadan dolayı kötüleyenler var

JynOx

80+ Bronze

Şimdi normal bi membran klavye ile bunun farkı ne? RGB ve anti ghosting buna da 500 600 TL fazla vermeye gerek yok oled ekran da yok apex 3 de galiba

Top Bottom