Neler Yeni

STEELSERIES NOVA 1 UZUN KULLANIM REHBERİ (ALMAYIN, ALDIRTMAYIN)

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartı, AnaKart, İşlemci
İlk olarak uzatmadan, almayın ve aldırtmayın.

Nedenlerine gelicek olursak öncelikle 2023 Mart ayında MediaMarkt tan aldım.

İlk aylar herhangi bir sorun yoktu tek rahatsız olduğum konu konforu sıfırdı, kulağım rahat değildi ve çok terletiyordu.

3. Ayda ilk sıkıntımı yaşadım ve genel bir problem olan vida gevşemesi yüzünden kulaklık resmen parçalara ayrılıyordu.

Garantiye gönderdim #1

8. Ayda ise kulaklığımın sol tekinden cızırtılı sesler ve mikrofonundada aynı şekilde cızırtılı sesleri fark ettim, bazen sesler hiç gelip gitmiyordu.

Garantiye gönderdim #2 (Ürünü değiştirdiler)

Şuandada anlamsız bir şekilde mikrofondan karşıya cızırtılar gidiyor ama discordda bulunan krisp gürültü engellemeyi açınca sadece discordda düzeliyor.

Fazla arkadaşım olmadığı için şuanlık sorun değil ama yine garantiye göndereceğim.

10-11 artık kaç aysa bu kadar sürede bunları yaşadım,
Alırken aklımda steelseries nasıl olsa bozulmaz bişey olmaz uzun süre gider diyerek aldım ama yaşadıklarımdan ötürü almaz olsaydım diyorum, o zamanlar biraz farkla hyperx cloud2 almayı reddetmiştim maalesef.

İşin özetine gelecek olursak tekrardan söylüyorum almayın aldırtmayın.

PAHALI VE BİLİNDİK BİR MARKANIN EN DÜŞÜK MODELİNİ ALMAYIN ALDIRTMAYIN

Aklınıza takılan herhangi bir soru veya sorun varsa yazabilirsiniz.

Oxgenbea

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
64
İsim
Yiğit Özkozanoğlu
Instagram
oxgenbea
Steam
OxgenBea
Discord
oxgenbea
AYNI SORUNU YAŞIYORUM İADE EDECEĞİM
Mesaj otomatik birleştirildi:

İlk olarak uzatmadan, almayın ve aldırtmayın.

Nedenlerine gelicek olursak öncelikle 2023 Mart ayında MediaMarkt tan aldım.

İlk aylar herhangi bir sorun yoktu tek rahatsız olduğum konu konforu sıfırdı, kulağım rahat değildi ve çok terletiyordu.

3. Ayda ilk sıkıntımı yaşadım ve genel bir problem olan vida gevşemesi yüzünden kulaklık resmen parçalara ayrılıyordu.

Garantiye gönderdim #1

8. Ayda ise kulaklığımın sol tekinden cızırtılı sesler ve mikrofonundada aynı şekilde cızırtılı sesleri fark ettim, bazen sesler hiç gelip gitmiyordu.

Garantiye gönderdim #2 (Ürünü değiştirdiler)

Şuandada anlamsız bir şekilde mikrofondan karşıya cızırtılar gidiyor ama discordda bulunan krisp gürültü engellemeyi açınca sadece discordda düzeliyor.

Fazla arkadaşım olmadığı için şuanlık sorun değil ama yine garantiye göndereceğim.

10-11 artık kaç aysa bu kadar sürede bunları yaşadım,
Alırken aklımda steelseries nasıl olsa bozulmaz bişey olmaz uzun süre gider diyerek aldım ama yaşadıklarımdan ötürü almaz olsaydım diyorum, o zamanlar biraz farkla hyperx cloud2 almayı reddetmiştim maalesef.

İşin özetine gelecek olursak tekrardan söylüyorum almayın aldırtmayın.

PAHALI VE BİLİNDİK BİR MARKANIN EN DÜŞÜK MODELİNİ ALMAYIN ALDIRTMAYIN

Aklınıza takılan herhangi bir soru veya sorun varsa yazabilirsiniz.
BENİMKİNİNDE VİDA ÇIKIP DURUYOR ALALI BİR AY OLUYOR OLMUYOR İADE EDECEĞİM

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
AYNI SORUNU YAŞIYORUM İADE EDECEĞİM

BENİMKİNİNDE VİDA ÇIKIP DURUYOR ALALI BİR AY OLUYOR OLMUYOR İADE EDECEĞİM
Çok iyi edersiniz hocam, benimkini iade almadıkları için edemiyorumda

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
916
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
oh be iyi ki şansım yaver gitmiş de bunları yaşamamışım vida gevşeme sorunu dışında onuda kendim çözdüm zaten :D aldırtmayın bu fiyatlara nova 1 bana göre nova serisinde alınabilecek olanlar Nova 3 ve Nova 7 fiyatını hak edebilen modeller hem rahat hem daha iyi bir ses sürücüsüne sahip Nova 1 çok sıkıyor 2 tane baskı kolu var bu dediklerimde tek kol var.

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
oh be iyi ki şansım yaver gitmiş de bunları yaşamamışım vida gevşeme sorunu dışında onuda kendim çözdüm zaten :D aldırtmayın bu fiyatlara nova 1 bana göre nova serisinde alınabilecek olanlar Nova 3 ve Nova 7 fiyatını hak edebilen modeller hem rahat hem daha iyi bir ses sürücüsüne sahip Nova 1 çok sıkıyor 2 tane baskı kolu var bu dediklerimde tek kol var.
kanka 2 saattir kafamda, kafamı hissetmiyom şuan iyice esnettim ama yine fayda etmiyor

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
916
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
kanka 2 saattir kafamda, kafamı hissetmiyom şuan iyice esnettim ama yine fayda etmiyor
çok esnetmeyin kırarsınız az esnetmemde bile o dirsekteki vidalı yer kırılacakmış gibi oluyor.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Sercan GÖKALP
Alican kamyon tekeri gibi Razer kraken bakıcan işine 😂

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
çok esnetmeyin kırarsınız az esnetmemde bile o dirsekteki vidalı yer kırılacakmış gibi oluyor.
evet haklısınız ama böyle yavaş yavaş yapıyorum ben o noktaya çok uzak yani, teşekkür ediyorum yinede

Alican kamyon tekeri gibi Razer kraken bakıcan işine 😂
valla sevmezdimde keşke alsaydım diyorum :D

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Sercan GÖKALP
evet haklısınız ama böyle yavaş yavaş yapıyorum ben o noktaya çok uzak yani, teşekkür ediyorum yinede

valla sevmezdimde keşke alsaydım diyorum :D
28 yaşındayım kendimi bildim bileli oyun oynarım ama inanır mısın daha 1 kere kulaklık ile oyun oynamadım ne fps ne başka bir tür hatta ilk mekanik klavyemi 3 gün önce sipariş ettim ajazz ak680 aldım. İçimde hep bi razer set dizme isteği vardı inşallah ilerde onu da hallederim ama kulaklık işi gerçekten sıkıntı ya klavyeyi hot swap alırsın bir şekilde istediğin gibi ayarlarsın ama kulaklık büyük sıkıntı

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
28 yaşındayım kendimi bildim bileli oyun oynarım ama inanır mısın daha 1 kere kulaklık ile oyun oynamadım ne fps ne başka bir tür hatta ilk mekanik klavyemi 3 gün önce sipariş ettim ajazz ak680 aldım. İçimde hep bi razer set dizme isteği vardı inşallah ilerde onu da hallederim ama kulaklık işi gerçekten sıkıntı ya klavyeyi hot swap alırsın bir şekilde istediğin gibi ayarlarsın ama kulaklık büyük sıkıntı
Hayırlı uğurlu olsun abi, güle güle kullanmak nasip olur inşallah.
Çok haklısın bence en çok dikkat edilmesi gereken şey kulaklık, Bende void elite vardı çok memnundumda işte depremde maalesef kırıldı

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Sercan GÖKALP
Hayırlı uğurlu olsun abi, güle güle kullanmak nasip olur inşallah.
Çok haklısın bence en çok dikkat edilmesi gereken şey kulaklık, Bende void elite vardı çok memnundumda işte depremde maalesef kırıldı
Teşekkür ederim kardeşim Allah daha iyilerini sana versin. Geçmiş olsun bu arada. Benim de sıra kulaklıkta güzel bir indirim olursa alırım bir tane. Ne tavsiye edersin sen

MamiKK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,047
İsim
Muhammed
İlgilendiği Kategoriler
Teşekkür ederim kardeşim Allah daha iyilerini sana versin. Geçmiş olsun bu arada. Benim de sıra kulaklıkta güzel bir indirim olursa alırım bir tane. Ne tavsiye edersin sen
Amin abi, teşekkür ediyorum. Valla Nova 1 almada :D bahsettiğim 2 kulaklık dışında deneyimim olmadı, istersen benim gibi mağazaya gidip deneyebilirsin ama başka bişey deneyemem tecrübem olmadığı için doğru olmaz.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Sercan GÖKALP
Amin abi, teşekkür ediyorum. Valla Nova 1 almada :D bahsettiğim 2 kulaklık dışında deneyimim olmadı, istersen benim gibi mağazaya gidip deneyebilirsin ama başka bişey deneyemem tecrübem olmadığı için doğru olmaz.
Artık onu alırken düşünürüm 😂

Top Bottom