Neler Yeni

SteelSeries Nova 7 ve Nova 7P Arasında ne gibi bir fark var

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,657
İsim
Eren Yeager
Millet selam nova 7 ve nova 7P arasında nasıl bir fark var Amazon’dan alacağım için 1000TL daha uygun 7P
P’i Playstation’da kullanabiliyoruz sanırsam ama yani bunu aldım diye tüm fonksiyonlarını düz 7’e göre kullanamayacak gibi bir durumum mu var bununla ilgili bilgisi olan varsa aydınlatırsa beni çok sevinirim

Playstation 5’im var fakat PS5 için genelde televizyon sesini tercih ederim genel tercihen PC’de kullanacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kimse yok mu cidden bilen bir kişi bile be

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Hocam 7P yani 7 PlayStation bu kadar.

Uyumluluk sorunu yaşatabilir.

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,657
İsim
Eren Yeager
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam 7P yani 7 PlayStation bu kadar.

Uyumluluk sorunu yaşatabilir.
İki cihaz arasında ki tek fark kulaklığın altında ki tuşlardan birinin farklı olması
Hiç bir dezavantajı yok. USB donanım kilidini PC moduna geçirince tamamen aynı oluyor

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
880
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
İki cihaz arasında ki tek fark kulaklığın altında ki tuşlardan birinin farklı olması
Hiç bir dezavantajı yok. USB donanım kilidini PC moduna geçirince tamamen aynı oluyor
hocam kafanızda bitirmişsiniz alın gitsin sorun çıkarsa buraya gelip yazmayın boşuna iade edin.

PC de Engine görmeyebilir sitesinde arasındaki farklar nedir diye sorduğumda "Arctis Nova 7, PC’de SteelSeries Sonar yazılımı ile doğrudan entegre olarak oyun ve sohbet seslerini dengeleyen sağ kulaklık üzerinde bir ChatMix kadranı bulundurur. Arctis Nova 7P’nin da sağ kulaklık üzerinde bir kadranı bulunur, fakat bu hareket halinde yan tonu ayarlamak için kullanılır (mikrofon izleme)." yazıyor.

Son düzenleme:

Skynel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,657
İsim
Eren Yeager
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hocam kafanızda bitirmişsiniz alın gitsin sorun çıkarsa buraya gelip yazmayın boşuna iade edin.

PC de Engine görmeyebilir sitesinde arasındaki farklar nedir diye sorduğumda "Arctis Nova 7, PC’de SteelSeries Sonar yazılımı ile doğrudan entegre olarak oyun ve sohbet seslerini dengeleyen sağ kulaklık üzerinde bir ChatMix kadranı bulundurur. Arctis Nova 7P’nin da sağ kulaklık üzerinde bir kadranı bulunur, fakat bu hareket halinde yan tonu ayarlamak için kullanılır (mikrofon izleme)." yazıyor.
Reddit üzerinde kullanıcılarından okuduğum kadarıyla söylüyorum hiç bir fark yokmuş hocam
Aldım sıkıntı yaşarsam da iade hakkım olacağını sanmıyorum hijyen ürünü
Ve Nova 7P’de aynı şekilde entegreymiş sadece USB olarak ayarlamak gerekiyormuş ayarlamazsan sesleri bile doğru düzgün vermiyormuş

+ içimde kuşku bıraktın ahahahah sitede 7P’nin sayfası burası altta PC kısmında chatmix destekliyor(Sonar yazılımı ile) demiş

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,967
Üyeler
147,806
Son üye
Nightt01
Top Bottom