Neler Yeni

Yardım Steelseries nova7 kulaklık ayarları lütfen yardımmm

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
selamlar beyler steelserıes nova7 kulaklığı aldım 2 hafta olacak kullanıyorum lakin gerçekten aşırı detaylı karmaşık bir ayarı var hazır ayar bir türlü bulamadım, öyle dereceye geldim ki iade etmeyi düşünüyorum sırf ayar yapamadığım için lakin ayar yapıp çok iyi felan diye yorum yapanlarda var, ayarlarını bilen biri varsa bana paslarsa çok sevinirim çok makbule geçer arkadaşlar...

Emre mete

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
207
İsim
Emre
selamlar beyler steelserıes nova7 kulaklığı aldım 2 hafta olacak kullanıyorum lakin gerçekten aşırı detaylı karmaşık bir ayarı var hazır ayar bir türlü bulamadım, öyle dereceye geldim ki iade etmeyi düşünüyorum sırf ayar yapamadığım için lakin ayar yapıp çok iyi felan diye yorum yapanlarda var, ayarlarını bilen biri varsa bana paslarsa çok sevinirim çok makbule geçer arkadaşlar...
yazılım üzerinde 100 e yakın belki daha fazla kayıtlı ayar var ben de sipariş verdim daha gelmedi ama bildiğim kadarıyla oyun için diyorsan baya bir oyun için ayar mevcut

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,142
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Her oyun için farklı ayar var kendiniz istediğiniz gibi yaparsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Mehmet Derin
kulaklıktan memnun musun

MUSA54

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
112
İsim
MUSA
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet her oyun için farklı ayar var lakin sadece o değil derya deniz bir ayar çeşitliliği var sonar olayına bir giriyyorsun çıkamıyorsun zaten, kullananlar çok memnun bende memnun gibiyim tam emin olamadım iade etmeye daha yakınım çünkü aşırı darlandım ciddi manada çok ayar var ve ayarları yapamıyorum, discord da arkadaş oyunun sesi geliyor diyo kısıyorum bu sefer ben duyamıyorum, bi kulaklığa 6 bin veriyorsam beni bunlarla uğraştırmasın istiyorum, özellikle amazondan ve amazonun kendi sattığını aldım ki rahat iade edebileyim diye, muhtemelen iade edeceğim sırf ayarlarından dolayı, adam akıllı şunu yap bunu yap diyen de yok zaten foruma nova 7 yazınca herkes ayar tavsiyesi istemiş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,415
Üyeler
156,481
Son üye
syndik4t
Top Bottom