Neler Yeni

Steelseries Prime alınır mı?

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muhammet
Bugün internet kafede SteelSeries Prime faresini deneme şansım oldu. Shape ve coating olarak çok tatmin oldum diyebilirim.

Kafama takılan birkaç sorum var onları sıralayayayım.

1)benim kullandığım fare neonoir olan sınırlı versiyonuydu coating olarak düz siyah renk fareden farkı var mıdır?
2)shape olarak bu fareye benzer önerileriniz var mı?
3)almamı engelleyebilecek bir durum var mıdır? Mesela rtings üzerinde Prime+ modelinin latency değeri çok yüksek gözüküyor bu modelde öyle bir durum belirtmemişler. Veya skatezleri falan erime yapıyor mu bazı fareler gibi? Bu tarz sorunlar varsa söylerseniz sevinirim.

Farenin linkini bırakıyorum siz aramakla uğraşmayın.

Kullandığım.

Almayı düşündüğüm.

Bu arada belli bir bütçe yok ama 1000 lirayı aşmazsak iyi olur. Kendim da v2 mini kullanıyorum ama çok ufak geliyor üstüne bu fareyi deneyince tam elime oturmuş gibi bir hissiyat aldım. Benim da v2 miniyi ikinci elden satıp üstüne biraz daha koyup almayı düşünüyorum.

Son düzenleme:

ArqeNade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emircn Kcn
Bende bu fareyi almayı düşünüyorum. Uzun süredir kullananların deneyimleri nasıl acaba?

Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
muhammet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bende bu fareyi almayı düşünüyorum. Uzun süredir kullananların deneyimleri nasıl acaba?
Palm ile claw arası hibrit bir tutuşum var elim 21 cm enine 10 cm

Benim elime tam oturdu. Almama bir engel teşkil edecek bir sorun varmı anlamak için konuyu açtım ama kimse yazmıyor.

Koca forumda kimseninmi ilgisini çekemedim...

ArqeNade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emircn Kcn
Palm ile claw arası hibrit bir tutuşum var elim 21 cm enine 10 cm

Benim elime tam oturdu. Almama bir engel teşkil edecek bir sorun varmı anlamak için konuyu açtım ama kimse yazmıyor.

Koca forumda kimseninmi ilgisini çekemedim...
Benim araştırdığım kadarıyla kronik bir sorunu yok ama yinede emin olmak gerek.

ArqeNade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
29
İsim
Emircn Kcn
@ben kendim değilim Ben Prime Day İndirimlerinde SteelSeries Prime'ı 589₺'ye aldım. Şu anlık memnunum. Siz ne yaptınız satın aldınız mı? Yoksa başka modellere bakmaya mı karar verdiniz.

Top Bottom