Neler Yeni

STEELSERİES RİVAL 105 Mİ RAMPAGE DEFİLADE Mİ?

Ratash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Beytullah
Arkadaşlar benim tam olarak 200 tl bütçem vardı (karttan dolayı max sınır 200) ve steelseries rival 105 almayı düşünüyordum ama sanırsam bu virüsten dolayı aylardır hiç bir yerde stokta yok ve bir arkadaşım bana Rampage Defilade'i önerdi sizce almalı mıyım? eğer alma derseniz başka mouselar önerir misiniz. (logitech dışında)

abc123

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Arkadaşlar benim tam olarak 200 TL bütçem vardı (karttan dolayı max sınır 200) ve steelseries rival 105 almayı düşünüyordum ama sanırsam bu virüsten dolayı aylardır hiç bir yerde stokta yok ve bir arkadaşım bana Rampage Defilade'i önerdi sizce almalı mıyım? eğer alma derseniz başka mouselar önerir misiniz. (logitech dışında)
bütçenizi arttırabilir misiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar benim tam olarak 200 TL bütçem vardı (karttan dolayı max sınır 200) ve steelseries rival 105 almayı düşünüyordum ama sanırsam bu virüsten dolayı aylardır hiç bir yerde stokta yok ve bir arkadaşım bana Rampage Defilade'i önerdi sizce almalı mıyım? eğer alma derseniz başka mouselar önerir misiniz. (logitech dışında)

https://www.hepsiburada.com/razer-d..._m28j-GXJ2DQC6H4E8mnWNVbkeF2mLeRoCPWEQAvD_BwE bunun tasarımı çok hoşuma gitti

Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Keramettin Sarısaçlı
Rampage önermem. https://www.trendyol.com/msi/gg-clutch-gm11-p-32362670?boutiqueId=524404&merchantId=107331 kaçırmayın derim.

Ratash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Beytullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

https://www.hepsiburada.com/razer-d..._m28j-GXJ2DQC6H4E8mnWNVbkeF2mLeRoCPWEQAvD_BwE bunun tasarımı çok hoşuma gitti
kartımdaki ödeme limitinden dolayı 200 tl ve üstü bir ürün alamam ama bir yakınımın kartıyla bu razeri almak isterim başka 200 ve altı önerileriniz var mı?

Bende rampage'e çok güvenmem tabii mouse yardımını rampage'in hayranlarına sormakla hata etmişim steelseries rival 105'e çöp deyip duruyorlar

Barneystinson

80+ Silver
G203 al hepsinden iyi

abc123

80+ Silver
En İyi Cevap
4
kartımdaki ödeme limitinden dolayı 200 TL ve üstü bir ürün alamam ama bir yakınımın kartıyla bu razeri almak isterim başka 200 ve altı önerileriniz var mı?

Bende rampage'e çok güvenmem tabii mouse yardımını rampage'in hayranlarına sormakla hata etmişim steelseries rival 105'e çöp deyip duruyorlar

Ratash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Beytullah
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu arada Xpg Infarex düşünüyorum yani o da seçeneklerim arasında önerir misiniz?

G203 al hepsinden iyi
G203'ün palm grip'e uygun olacağını sanmıyorum logitech mouselarını küçük ve claw grip için yapıyor o yüzden logitech tercih etmiyorum

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......

kartımdaki ödeme limitinden dolayı 200 TL ve üstü bir ürün alamam ama bir yakınımın kartıyla bu razeri almak isterim başka 200 ve altı önerileriniz var mı?

Bu (Yurt Dışından) olarak satılan Razer Deathadder Yüzünden 250TL'm den oluyordum. Konuyu bulabilirsem paylaşacağım.

abc123

80+ Silver
En İyi Cevap
4
Bu (Yurt Dışından) olarak satılan Razer Deathadder Yüzünden 250TL'm den oluyordum. Konuyu bulabilirsem paylaşacağım.
bilgilendirdiğiniz için teşekkürler eğer bi problemi varsa kimseye tavsiye etmem edeni gördüğümde sizi etiketliyeceğim

Ratash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Beytullah
Yorumun için çok teşekkürler tasarımı çok güzel olduğu için almayı düşünüyordum

logitech g203 palm grip için uygun olur mu ki?
claw grip oynamıyorum ve elim o kadar küçük değil

RTX 7090Ti

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,600
İsim
......
bilgilendirdiğiniz için teşekkürler eğer bi problemi varsa kimseye tavsiye etmem edeni gördüğümde sizi etiketliyeceğim
Yorumun için çok teşekkürler tasarımı çok güzel olduğu için almayı düşünüyordum
Tamam kusura bakmayın açtığım konuyu bulamadım ama size detaylıca anlatmaya çalışacağım. https://urun.n11.com/mouse/razer-de...ClRdN7yu1xXjNiYIEJxCxxv1GAF4UYthoC2ZMQAvD_BwE
n11 de bu ürünü görüp, alacaktım ama fiyatı şüphe uyandırdı. Bir konu açayım dedim. İyi ki açmışım. Arkadaşlar yardım ettiler ve n11 hesabı olan bir arkadaşa soru sormasını istemiştim. Orjinalliği ve Garantisi ile olmalı sanırım. Sonrasında satıcıdan gelen cevap: "Ürünlerimiz Hong Kong'da üretiliyor olup, hiçbir markaya ait değildir" BUM!

Ratash

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Beytullah
Rival 105 gayet iyidir. Palm tutuyorsanız iyi bir seçenek.
Benimde alacağım mouse zaten rival 105 ti fakat sanırsam bu korona yüzünden aylardır hiçbir yerde stokta yok olanlarda 260 tl gibi rival 110 fiyatında

Top Bottom