Neler Yeni

Yardım Steelseries Rival 3 vs Razer Deathadder Essential

ynsmr_cgn

80+
Dostlar hangisini önerirsiniz? İkisi arasında kaldım rival 3 biraz kullandım elime oturuşu falan güzel ama razer ı bilmiyorum. Genel olarak valo cs oynamak için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kaan
Dostlar hangisini önerirsiniz? İkisi arasında kaldım rival 3 biraz kullandım elime oturuşu falan güzel ama razer ı bilmiyorum. Genel olarak valo cs oynamak için.
Razer elin orta,büyük ise al ama bence rival 3 mantıklı bir seçim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Razer elin orta,büyük ise al ama bence rival 3 mantıklı bir seçim
Cs valo tarzi oyunlar icin

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
Mirhan Yalçın

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,978
İsim
Emre
Discord
necromancerr
İkisinide kullandım ki hala rival 3 ü aktif kullanıyorum ikiside alınmaz Prime FPS var onu al pişman olmazsın rival 3 hediye geldi ben almadım essential rezaletti

Linkini atmışsın sen zaten :D

hardbroman

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
Mirhan Yalçın
İkisinide kullandım ki hala rival 3 ü aktif kullanıyorum ikiside alınmaz Prime FPS var onu al pişman olmazsın rival 3 hediye geldi ben almadım essential rezaletti

Prime fps iyi mi bilmiyorumda benim attığım model iyi

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,978
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Prime fps iyi mi bilmiyorumda benim attığım model iyi
İkisi bildiğin aynı ürünler pek bir farkları yok diye biliyorum hatta tasarım olarak direk birebir aynılar
zaten ondan dolayı linki zaten atmışsın yazdım :D

ynsmr_cgn

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
rival 3 daha iyi ama scrollu çok hızlı bozuluyor.
Usta benim farenin de şuan scroolu bozuk diye değişiyorum. Çabuk dediğin 2 sene götürmez mi?
Reis bunun ne artısı var acaba diğerlerine göre?

Bir yukarıdaki soru senin içinde geçerli reis

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,978
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Usta benim farenin de şuan scroolu bozuk diye değişiyorum. Çabuk dediğin 2 sene götürmez mi?

Reis bunun ne artısı var acaba diğerlerine göre?

Bir yukarıdaki soru senin içinde geçerli reis
Sensör artısı var PixArt PAW3328 sensör var Deathadder Essentialda buda 30G 220IPS değerleri sunuyor bize
Steelseries Prime+ dediğimiz üründe ise PAW 3389 Sensör var ki buda bize 50G 400IPS değer sunuyor aradaki fark muazzam ki daha düşük fiyata
Steelseries Rival 3 ise bize Truemove Core sensörle geliyor oda 35G 200IPS değer sunuyor bu ürün (Prime+) nasıl hala bu fiyatta bende bilmiyorum uygulama arayüzü olarak Steelseries razerdan kat kat daha iyidir kesinlikle söyleyebilirim bunu

ynsmr_cgn

80+
Sensör artısı var PixArt PAW3328 sensör var Deathadder Essentialda buda 30G 220IPS değerleri sunuyor bize
Steelseries Prime+ dediğimiz üründe ise PAW 3389 Sensör var ki buda bize 50G 400IPS değer sunuyor aradaki fark muazzam ki daha düşük fiyata
Steelseries Rival 3 ise bize Truemove Core sensörle geliyor oda 35G 200IPS değer sunuyor bu ürün (Prime+) nasıl hala bu fiyatta bende bilmiyorum uygulama arayüzü olarak Steelseries razerdan kat kat daha iyidir kesinlikle söyleyebilirim bunu
Tamamdır reis sağolasın birazda videolara bakarak bunu alırım o zaman teşekkürler.

Top Bottom