Neler Yeni

Kapandi

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,215
İsim
Berkecan Ergin
Sonunda akıl sahibi birinin yorumu. Evet hocam biliyorum bıraktığını doğru diyosun. Bizim salonda kullanan yok veya ben öyle biliyorumdur ki sorucak kimsem yoktu o yüzden buraya yazayım dedim de, boş beleş ağzı olan konuşuyormuş sadece. 6 ay banada kısa geldi o yüzden söyledim ama gerçekleştirdiğim ilerleme belki yeterli olmuştur diye düşündüm. Yarışma hedefim yok ama damarlı büyük ve estetik vücüt istemeyen yoktur, olsa fena olmazdı yani. Teşekürler yorum için
O damarlı estetik vucudu koruman içinde dönem dönem tekrar alman gerekecek. Yani bir kere aldım kullandım ve 10-15 yıl o vucutla gitmeyecek.
Hem sporu hem beslenmeyi devam ettirmen ve dönem içinde tekrar kullanman gerekecek

tskerem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kerem Yaşar
Genetim iyi, boş beleş yapmadım "milletin 2-3 yılda yaptığını yapıyorum" İlaç kullanıyorsun evladım böyle rüküş bahanelere ne gerek var.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elmanın süper iyi dediği genleri ilaçsız şu seviyedir muhtemelen 🤣🤣
Kanka fiziğim öyle değil steroidde kullanmıyorum demekki senin spor yaptığın yok muhtemelen ağırlıklara bakıp geçiyosun sadece. Eğer kullanıyo olsam niye sorayım akıl var mantık var. Düzgün protein alımım ve uyku düzenim yokken zaten kullanmam tabi senin yaptığın tek şey sallamak. Git bilgili olduğun bi konuda yorum yapmaya devam et.Bu arada çok meraklıysan köyden döndüğümde senin için seve seve test yaptırırım bide vücuduma bakarsın steroidlimiymiş diye

Bu kafayla çok yaşamazsın sen
Çok yaşamayı bilen böyle yorum yapıyosa kısa yaşıyayım

O damarlı estetik vucudu koruman içinde dönem dönem tekrar alman gerekecek. Yani bir kere aldım kullandım ve 10-15 yıl o vucutla gitmeyecek.
Hem sporu hem beslenmeyi devam ettirmen ve dönem içinde tekrar kullanman gerekecek
Evet hocam biliyorum riski göz önüne alıpta yapıyorum tercihi ona göre soruyorum

Yav kas kütlen ne ki gidip steroid vuruyorsun olm. Kalp büyümesi, kalp krizi, damar incelmesi ve kan sıvılaşması, kalp kapakçığı patlaması risklerini siz hangi kafa ile göze alıyorsunuz. Kafaya bak ya.
Hacı tercih benim tercihim tanımadığın, görmediğin adamınmı sağlığını düşünüyosun, bırak böyle yorum yapıcaksan hiç yapma

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
Kanka fiziğim öyle değil steroidde kullanmıyorum demekki senin spor yaptığın yok muhtemelen ağırlıklara bakıp geçiyosun sadece. Eğer kullanıyo olsam niye sorayım akıl var mantık var. Düzgün protein alımım ve uyku düzenim yokken zaten kullanmam tabi senin yaptığın tek şey sallamak. Git bilgili olduğun bi konuda yorum yapmaya devam et.Bu arada çok meraklıysan köyden döndüğümde senin için seve seve test yaptırırım bide vücuduma bakarsın steroidlimiymiş diye

Evet hocam biliyorum riski göz önüne alıpta yapıyorum tercihi ona göre soruyorum
Beynin testesteronu dışardan aldığı için kendisi üretmeyi bırakacak ve ömür boyu kullanman mümkün olmadığı için, hormonları yerine getmrek için götünden kadınlık hormonu vuracaklar sana bunu da göze alıyor musun?

Hacı tercih benim tercihim tanımadığın, görmediğin adamınmı sağlığını düşünüyosun, bırak böyle yorum yapıcaksan hiç yapma
Beynini kullanamayan bir ergene yardımcı oluyorum sadece. Kafana girer girmez sana kalmış.

tskerem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kerem Yaşar
Beynin testesteronu dışardan aldığı için kendisi üretmeyi bırakacak ve ömür boyu kullanman mümkün olmadığı için, hormonları yerine getmrek için götünden kadınlık hormonu vuracaklar sana bunu da göze alıyor musun?

Beynini kullanamayan bir ergene yardımcı oluyorum sadece. Kafana girer girmez sana kalmış.
Tamam kankam sen kullanmaya devam et beynini, git 70 80 sene falan yaşa rahat rahat sorunsuz hastalıksız vefat et

Anlattıklarını zaten biliyorum reis şu yazılanları iyice okuyup ona göre yorum yaparsan daha iyi olur boş tartışmadan ibaret değil şuan

Marginale

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,080
İsim
Muhammed emin efe
Tamam kankam sen kullanmaya devam et beynini, git 70 80 sene falan yaşa rahat rahat sorunsuz hastalıksız vefat et
Ölüm Allah'ın emri, mallığına ölmeyeyim yeterli. Sporu ben normal şekilde yapıyorum ki ömür boyu yapayım. Kalıcı hasarlar bırakıp bi kaç sene yapmaktansa ben ömür boyu yapmayı tercih ediyorum.

Anlattıklarını zaten biliyorum reis şu yazılanları iyice okuyup ona göre yorum yaparsan daha iyi olur boş tartışmadan ibaret değil şuan
Yav sen ne anlatıyorsun daha proteini doğru düzgün alamadığını yazmışsın gidip o parayı steroide veriyorsun. Önce git adam akıllı protein al. Yazdığın ilaçlar kurbanlık büyük başlar hızlı büyüsün diye kullanılan veteriner ilacı.

arda.wqqp

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
teknoloji
eğer yarışmayacaksan bunu hayatının bir parçası değil de hobi olarak yapacaksan bence bulaşma ortalama bir vücut yeterli olacak

tskerem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kerem Yaşar
Ölüm Allah'ın emri, mallığına ölmeyeyim yeterli. Sporu ben normal şekilde yapıyorum ki ömür boyu yapayım. Kalıcı hasarlar bırakıp bi kaç sene yapmaktansa ben ömür boyu yapmayı tercih ediyorum.
Dedigin gibi Allahin emri, bi kac sene bisey olmasi zaten imkansiz orasi ayri benden öncede ölebilirsin sonra da. Mallık kimde bilmiyorum artık kalıcı hasarıda görürüz vakti gelince 15 20 sene sonraki orasıda bana kalmış olur biter

Cagdas5389

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
mecit burak kılıç
hocam dışardaki kalıplı 40 yaşında gidecek insanları özenip steroid vurmayın yazık etmeyin gençliğinizi geçin spor denilen şey sağlıklı olmak içindir yatalak kalmamak içindir steroid basıpta oksijen maskesi ile gezmek nekadar mantıklı?

tskerem

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Kerem Yaşar

Yav sen ne anlatıyorsun daha proteini doğru düzgün alamadığını yazmışsın gidip o parayı steroide veriyorsun. Önce git adam akıllı protein al. Yazdığın ilaçlar kurbanlık büyük başlar hızlı büyüsün diye kullanılan veteriner ilacı.
Evet o zaman alamıyodum şuan alamıyacağımı nerden çıkardın sorun şuan kalp krizi cart curttan protein eksikliğinemi düştü. Onlar kolay şeyler proteinde alinir ilacta, uykuda düzene sokulur 3. kez söylüyorum ilaçların ne halt olduğunu bildiğimi

hocam dışardaki kalıplı 40 yaşında gidecek insanları özenip steroid vurmayın yazık etmeyin gençliğinizi geçin spor denilen şey sağlıklı olmak içindir yatalak kalmamak içindir steroid basıpta oksijen maskesi ile gezmek nekadar mantıklı?
Üstat tercih meselesi yine de teşekkürler yorum için

Dahası  
Reaksiyon skoru
170
İsim
Fettah Altuntaş
Millet deliye hasret. Biz akıllıya hasret kaldık be kardeşim ya

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,513
İsim
ismail
Abicim herkes billur geçiyor seninle. Buna rağmen steroid kullanımı o yaş ve kilo da mantıklı mı sence? Bir doktora yada eczacıya sorabilirsin ilgili ilaçları.

Dahası  
Reaksiyon skoru
39
İsim
Gökhan Akın
İlgilendiği Kategoriler
fitness sipor
Kardeşim benim kür belirli aralıklarla yapılmaz, adam akıllı dozajını miktarını ayarlarsın haftada 500 testo 400 rimo alacağım gibisinden hesaplarsın ona göre 2 ye veya 3 e bölüp basarsın. 12-16 hafta devam edersin kan testlerine göre, asıl böyle verim alabilirsin. Baştan sağma bilginle bu işe girme bir tarafında patlar.

Bu hafta aldım diğer hafta almayayım gibisinden cahil mantığıyla boşa gider tüm kür. Beslenme ve antrenman falanda düzgün değilse sadece hormonun zarar görür.

Ayrıca niye SUSTANON? en ***** saçma testoyu bulmuşsun sırf eczane malı diye basacakmısın?

Top Bottom