Neler Yeni

Yardım Şu anki IPAD PRO mu?Yeni IPAD AIR mı?Fiyatı önemli değil

Rikka

80+ Bronze
Hangisi arkadaşlar?Fiyatı önemli değil.Hangisi daha güçlü?

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Hangisi arkadaşlar?Fiyatı önemli değil.Hangisi daha güçlü?
knkm fiyat önemli değil dersen tabili ipad pro çünkü belli özelleştirmeler ile fiyatı baya artabiliyor ipad pro nun fiyatı

Rikka

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
knkm fiyat önemli değil dersen tabili ipad pro çünkü belli özelleştirmeler ile fiyatı baya artabiliyor ipad pro nun fiyatı
Yani IPAD PRO 128GB 6.400'e almıştık.Buna kıyasla IPAD AIR daha mı güçlü?

usper

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
494
İsim
Hasan Sarı
iPad Pro daha profesyonel. iPad Air daha ev kullanıcısına hitap ediyor. Bence iPad Pro.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Eren Savurgan
İpad air al derim içinde kullanılan işlemci hem daha yeni hemde daha güçlü. Tek farkı bence ipad pronun lidar sensörü olması ki şahsen ben tablettle pek kamera kullanmam zaten ipad air ın kamerasıda yeter. Hem daha güncel bir model ve apple pencil 2. Nesil desteğide var pro gibi ekran tasarımı zaten aynı
Mesaj otomatik birleştirildi:

İpad air al derim içinde kullanılan işlemci hem daha yeni hemde daha güçlü. Tek farkı bence ipad pronun lidar sensörü olması ki şahsen ben tablettle pek kamera kullanmam zaten ipad air ın kamerasıda yeter. Hem daha güncel bir model ve apple pencil 2. Nesil desteğide var pro gibi ekran tasarımı zaten aynı
İpad air 6 çekirdekli işlemciye sahip pro ise 8 yapıcağınız işe göre değişir ama arasında çok bir faek olacağını sanmıyorum fiyat farkınada değmez bence.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,310
Üyeler
156,463
Son üye
Cenk533
Top Bottom