Neler Yeni

Şu siteye girdim sıkıntı olur mu?

Qing

80+
Dikkate alma, onların çoğunda çarpıya tıklayınca reklama tıklamış oluyorsun.
Siteye girince virüs girmez, eğer uygulamada bir açık varsa ancak onunla olur. O da düşünmen gereken bir ihtimal değil.
Kapatmak için yapabileceğim tek şey oydu. Ondan dolayı sıkıntı olmaz değil mi?

Ümitcan Uygun

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Kapatmak için yapabileceğim tek şey oydu. Ondan dolayı sıkıntı olmaz değil mi?
Hocam dediğimiz gibi websitesinden bir şey indirip açmadan (ki virüslüyse zaten Kaspersky engellerdi) virüs girmez en fazla yanlışlıkla bildirimleri kabul ederseniz bildirim yağmuruna tutulursunuz o kadar. Yeni tarayıcılar artık tamamen güvenli siteler sadece siteyi gösterebiliyor artık yoksa mesela bir site hacklendiğinde (mesela TurkAnime diyelim.) oraya giren herkes güvenen herkes virüs yerdi ama yok böyle bir olay.

• Beğen
Reaksiyonlar: Qing

Qing

80+
Hocam dediğimiz gibi websitesinden bir şey indirip açmadan (ki virüslüyse zaten Kaspersky engellerdi) virüs girmez en fazla yanlışlıkla bildirimleri kabul ederseniz bildirim yağmuruna tutulursunuz o kadar. Yeni tarayıcılar artık tamamen güvenli siteler sadece siteyi gösterebiliyor artık yoksa mesela bir site hacklendiğinde (mesela TurkAnime diyelim.) oraya giren herkes güvenen herkes virüs yerdi ama yok böyle bir olay.
Kaspersky siteye girdiğimde yoktu. Daha sonra tarama yapmak için indirdim.

BarbaraPalvin

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,807
İsim
Umut
İlgilendiği Kategoriler
her şey
Başlığı detaylandırayım: Normal bir şekilde izleyecek film arıyordum bir siteye girdim ve sağ üstte ingilizce şekilde: kredi kartı bilgileriniz tehlike altında olabilir diyordu ve kamera işareti vardı(bilgisayar) daha sonra bildirimlerin orada çıkan çarpı işaretine basıp kapattım siteyi de kapattım. Daha sonra Windows Defender ile tarattım ve sıkıntı olmadı daha sonra kaspersky ile hızlı tarama yaptım onda da sıkıntı çıkmadı. şimdi tam tarama yapıyorum.
Sorularım; Sadece siteye girince virüs bulaşır mı?
o çıkan bildirimleri dikkate almaya gerek var mı?
Bir şey olmaz zaten gerekli tarama yapılmış.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,187
Üyeler
156,302
Son üye
tnhnkyl1
Top Bottom