Neler Yeni

SÜNNET ANISI VE MİLLETİMİZİN CAHİLLİĞİ

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Unnamed
Ulan yine aklıma geldi sinir oldum burda sorayım dedim başına gelen vardır belki.
Ben sünnet olduktan sonra bütün komşular falan gelmişti sünnet olmaya giderken giyilen kıyafetin şapkasını yanıma koymuşlardı bizimkiler utandığım için örtü çekmişlerdi ama resmen çırılçıplak duruyordum yatakta. Parayı şapkaya atmaya gelince ablalar ister istemez görüyorlardı bu nasıl bir cahilliktir yav ben orda çırılçıplak duruyorum herkes gelip para atıyor şapkaya Allah'tan örtü vardı da herkes iyice seyredecekti yoksa çocuklar bile vardı onlar zaten tam pipi meraklısı görmeye çalışıyorlar. Aletimi elimle kapatmıştım artık çarem kalmadığı için ben mikropta kapabilirdim o kadar insan geliyor bide çıplağım yav aklıma geldikçe sorguluyorum bir insan neden çocuğunu çıplak bir şekilde oraya koyup insanların görmesine izin verir ki? Cahilliğin bambaşka bir boyutu diyorum bir şey demiyorum küçük olduğum için birşeyde yapamamıştım 6-8 yaşlarındaydım galiba.
Hadi bizimkilerde beyin yok tamamda bir komşuda bu ne saçmalık demedi mi ya

Sagittarius

80+ Silver
Ulan yine aklıma geldi sinir oldum burda sorayım dedim başına gelen vardır belki.
Ben sünnet olduktan sonra bütün komşular falan gelmişti sünnet olmaya giderken giyilen kıyafetin şapkasını yanıma koymuşlardı bizimkiler utandığım için örtü çekmişlerdi ama resmen çırılçıplak duruyordum yatakta. Parayı şapkaya atmaya gelince ablalar ister istemez görüyorlardı bu nasıl bir cahilliktir yav ben orda çırılçıplak duruyorum herkes gelip para atıyor şapkaya Allah'tan örtü vardı da herkes iyice seyredecekti yoksa çocuklar bile vardı onlar zaten tam pipi meraklısı görmeye çalışıyorlar. Aletimi elimle kapatmıştım artık çarem kalmadığı için ben mikropta kapabilirdim o kadar insan geliyor bide çıplağım yav aklıma geldikçe sorguluyorum bir insan neden çocuğunu çıplak bir şekilde oraya koyup insanların görmesine izin verir ki? Cahilliğin bambaşka bir boyutu diyorum bir şey demiyorum küçük olduğum için birşeyde yapmamıştım 6-8 yaşlarındaydım galiba.
Alete sinyali yollayıp onlara erkekliğin gücünü gostermeliydin

IceMan🥊

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
917
İsim
Baran Çelik
Yahu o da bir şey mi? Eskiden bizim mahallede 6-7 yaşında bir çocuk sünnet olmuştu. Şeyi açık bir şekilde mahallede koşturuyor ebelemece falan oynuyordu. Ulan mahalledeki herkes çocuğun malını gördü resmen.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,767
İsim
Doruk
İlgilendiği Kategoriler
Tarih
Ben sünnet olduktan sonra bütün komşular falan gelmişti sünnet olmaya giderken giyilen kıyafetin şapkasını yanıma koymuşlardı bizimkiler utandığım için örtü çekmişlerdi ama resmen çırılçıplak duruyordum yatakta. Parayı şapkaya atmaya gelince ablalar ister istemez görüyorlardı bu nasıl bir cahilliktir yav ben orda çırılçıplak duruyorum herkes gelip para atıyor şapkaya Allah'tan örtü vardı da herkes iyice seyredecekti yoksa çocuklar bile vardı onlar zaten tam pipi meraklısı görmeye çalışıyorlar. Aletimi elimle kapatmıştım artık çarem kalmadığı için ben mikropta kapabilirdim o kadar insan geliyor bide çıplağım yav aklıma geldikçe sorguluyorum bir insan neden çocuğunu çıplak bir şekilde oraya koyup insanların görmesine izin verir ki? Cahilliğin bambaşka bir boyutu diyorum bir şey demiyorum küçük olduğum için birşeyde yapamamıştım 6-8 yaşlarındaydım galiba.
Sırf bu konu için mi üye oldun ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Unnamed
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yahu o da bir şey mi? Eskiden bizim mahallede 6-7 yaşında bir çocuk sünnet olmuştu. Şeyi açık bir şekilde mahallede koşturuyor ebelemece falan oynuyordu. Ulan mahalledeki herkes çocuğun malını gördü resmen.
🤣😂 🤣🤣🤣

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,915
İsim
tümen dağ

Robin Buckley

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,506
İsim
Çağrı
Instagram
balcikcagri
Steam
1152560674
Discord
Çağrı#6760

Dash Zeus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,233
İsim
Hezekiel
Yanlış bir bilgi vermek gibi olmasın fakat ben bir yerde sünnetin antik mısır da köleleri işaretlemek için kullanıldığını okumuştum

BenRoboTdeğilİm

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,616
İsim
Feyzullah
Bu senin ailelen ile alakalı gayet düzgün yapanlarda var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri