Neler Yeni

SÜNNET ANISI VE MİLLETİMİZİN CAHİLLİĞİ

MematiBaş🚬

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,525
İsim
Memati Baş
Yahu o da bir şey mi? Eskiden bizim mahallede 6-7 yaşında bir çocuk sünnet olmuştu. Şeyi açık bir şekilde mahallede koşturuyor ebelemece falan oynuyordu. Ulan mahalledeki herkes çocuğun malını gördü resmen.
ileride çok utanmıştır

eyer25pro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
481
İsim
Efehan yer
ben sünnet olmadan önce kurban kestiler orda kayboldum süünnet olurken sedyeden kaçtım sonra beni tuta tuta götürdüler 1 saat sonra falan sonrasını hatırlamıyom kardeşimi falan bayıltmadılar beni bayılttılar kardeşimin vidyosu var baya ağlıyo abiminkinde abim erkekliğe veriyor böyle yüzü garip bir hal alıyor sonra uzanıyo bende uyutuldupum için vidyo yok

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Sünnet düğünü saçma. Tamam çavuşu traşladın. millete ne bundan. Boş para israfı bence. ben hastanede oldum sonra birkaç gün bekleyip eve gittim. Niye o kadar beklettiler bilmiyorum.

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,648
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Yanlış bir bilgi vermek gibi olmasın fakat ben bir yerde sünnetin antik mısır da köleleri işaretlemek için kullanıldığını okumuştum
Dinler zaten kültürel oluşumlar, temelde aynılar. Kültürel evrimin bir sonucu olarak dallanıp budaklanmışlar, ancak köklerini görmek zor değil.

Bura.K

80+ Silver
Ben sünnette doktoru dövmüştüm. Beni bayıltmışlar haberim yok, gözümü bir açtım benim pitonu kesmişler. Penisimin gözükmesinden utanan birisi değilim ama be arkadaş yanıma da 2 kadın hemşire konur mu? Doktor da kutlamak için balon getirdi tabi ben çıldırıyorum. Pamuklu battaniye örtmüşler (örtülmesi gerekiyor) batıyor resmen. Doktor balonu şişirirken patlamasın mı? Anlık korkuyla hemşireler sağ olsun battaniyeyi aniden düşünmesin mi? Battaniye pamuklu olduğu için pitona yapıştığından dolayı aniden çekilince acımasın mı? Sonra ayağa kalkıp doktorun saçına başına girmiştim (erkek doktor yanlış anlaşılmasın). Bu arada hala biraz Narkoz etkisi vardı, şu anki aklım olsaydı saldırmazdım tabii :D Hemşireler alıp ufak bi ağrı kesici ve sakinleştirici yaptılar, öyle işte.

N0Name

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
Kerem
Komşular görüp ulan ne heybetli bir şeymiş helal olsun anaya böyle heybetli bir pipisi olan çocuk doğurmuş desin diyedir.

mythrowib

80+ Silver
Ben sünnette doktoru dövmüştüm. Beni bayıltmışlar haberim yok, gözümü bir açtım benim pitonu kesmişler. Penisimin gözükmesinden utanan birisi değilim ama be arkadaş yanıma da 2 kadın hemşire konur mu? Doktor da kutlamak için balon getirdi tabi ben çıldırıyorum. Pamuklu battaniye örtmüşler (örtülmesi gerekiyor) batıyor resmen. Doktor balonu şişirirken patlamasın mı? Anlık korkuyla hemşireler sağ olsun battaniyeyi aniden düşünmesin mi? Battaniye pamuklu olduğu için pitona yapıştığından dolayı aniden çekilince acımasın mı? Sonra ayağa kalkıp doktorun saçına başına girmiştim (erkek doktor yanlış anlaşılmasın). Bu arada hala biraz Narkoz etkisi vardı, şu anki aklım olsaydı saldırmazdım tabii :D Hemşireler alıp ufak bi ağrı kesici ve sakinleştirici yaptılar, öyle işte.
Narkozda doktora vurmak ayrı seviye Optimus prime mısın:D

Semihhh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
220
İsim
Semih
Benim sünnetime bütün sülale toplanmıştı salonun ortasında aleti kesmişlerdi off.
Küçük olduğum halde utanmıştım.
Kesildi doktor elinde tutuyor deriyi herkes alkışlıyor falan.
8 yaşımdayken bi arkadaşın sünnetine gittik doktor yine deriyi kesti (Aşırı kalabalıktı en az 40 kişi vardır.) Herkes alkışladı tabi çocuk agliyo.
Annesi peçeteye sardı bana verdi git bizim odada masanın üstüne koy demişti...
Çocuğun yerine ben utanmıştım off...
Buda bi eğlence işte.
Bak oğlum göster amcana pipini.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,913
İsim
tümen dağ
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Unnamed
Sünnetin kendisi başlı başına saçmalık zaten seni sünnet eden aileden ne bekliyorsun ki
Neden saçmalık olsun sağlık içinde önemli
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu senin ailelen ile alakalı gayet düzgün yapanlarda var
Biliyorum

evet zararlı diye biliyorum
Ne zararı var ki tam tersine faydası var diye biliyorum.

Yanlış bir bilgi vermek gibi olmasın fakat ben bir yerde sünnetin antik mısır da köleleri işaretlemek için kullanıldığını okumuştum
Kanka müslümanların olması gerekli birde yanlış bir şey ise peygamber neden sünnet olsun ve Müslüman olmayan bazı insanlar bile sünnet oluyormuş bir faydaları var galiba

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
903,060
Üyeler
140,138
Son üye
MuratFiliz
Top Bottom