Neler Yeni

Yardım Sürekli İnternet Bağlantım Kopuyor

ygkn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Yağız Gölge
Bir Wİ-Fİ Adaptörü kullanıyorum, fakat internetimin verdiği hızları asla vermiyor, çok yavaş bir internet kullanıyorum ve sürekli bağlantıdan kopuyor, lütfen yardım edin.

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,754
İsim
Ahmet Baran
Hangi adaptör
Ondan kaynaklı büyğk ihtimalle

Berat123

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,586
İsim
Berat
Bir Wİ-Fİ Adaptörü kullanıyorum, fakat internetimin verdiği hızları asla vermiyor, çok yavaş bir internet kullanıyorum ve sürekli bağlantıdan kopuyor, lütfen yardım edin.
Türkiyedeysen adaptasyon sağlamalısın bu internete.Şans insanı seçiyor internet konusunda.

ygkn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Yağız Gölge
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Türkiyedeysen adaptasyon sağlamalısın bu internete.Şans insanı seçiyor internet konusunda.
50 Mbit internetim var, sadece bilgisayar da bu sorun mevcut.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hangi adaptör
Ondan kaynaklı büyğk ihtimalle

alpolojix

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
50 Mbit internetim var, sadece bilgisayar da bu sorun mevcut.
Mesaj otomatik birleştirildi:

anakarttan güç alan ekran kartı slotları mıdır nedir oraya takılan, tp link gibi güvenilir markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz.

ygkn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Yağız Gölge
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anakarttan güç alan ekran kartı slotları mıdır nedir oraya takılan, tp link gibi güvenilir markaların ürünlerini tercih edebilirsiniz.
Çok anlamadım dediğinizi, link atabilir misiniz?

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,054
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
USB ağ cihazları sıkıntılı olabiliyor. En sağlıklısı PCIe ağ kartı almaktır. Başka cihazda dene bir de.

alpolojix

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,883
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Çok anlamadım dediğinizi, link atabilir misiniz?
anakarttaki küçük pcie'den güç alan, ekran kartının alt kısmında kalan slotlara antenleri yerleştirilen şey işte üstteki reis yazmış.
https://www.itopya.com/tp-link-TL-wn881nd-300mbps-kablosuz-n-pci-express-adaptor/

burkoza

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
68
İsim
Burak Koza
Instagram
burkoza
Steam
burkoza
Facebook
burakkozaa
Twitter
burkoza
Yüksek ihtimalle odanız modemden biraz uzakta ve siz antensiz bir adaptör kullanıyorsunuz. Gerçi kullandığınız adaptör antensiz her neyse. Neticede problemi bu yüzden yaşıyor olabilirsiniz. Ayrıca internet servis sağlayıcınızın verdiği eski bir modemi veyahut onların verdiği bir modemi kullanıyorsanız, bu sorunu yaşamanız normal. Zira ISS'lerin verdiği modemler pek kaliteli değil. Ayrıca kendinizde bulunan eski bir modem kullanıyorsanız da bu problemi yaşayabilirsiniz.

• Beğen
Reaksiyonlar: ygkn

ygkn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
395
İsim
Yağız Gölge
Yüksek ihtimalle odanız modemden biraz uzakta ve siz antensiz bir adaptör kullanıyorsunuz. Gerçi kullandığınız adaptör antensiz her neyse. Neticede problemi bu yüzden yaşıyor olabilirsiniz. Ayrıca internet servis sağlayıcınızın verdiği eski bir modemi veyahut onların verdiği bir modemi kullanıyorsanız, bu sorunu yaşamanız normal. Zira ISS'lerin verdiği modemler pek kaliteli değil. Ayrıca kendinizde bulunan eski bir modem kullanıyorsanız da bu problemi yaşayabilirsiniz.
Teşekkür ederim, en kısa sürede ethernet kablosu kullanacağım.

Top Bottom