Neler Yeni

Sürekli Technopat hakkında konu açılması hakkında

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Nisannn

80+
Bir de Gamepower, JD alınmaz diyenler var. Ama bunları hiç araştırmadan diyorlar.
Birkaç örnek:
  • Gamepower Horizon kasa JNP Enterprise tarafından üretilmektedir. Thermaltake V200, Kolink Stronghold, Ranker Cygnus ile ön panel hariç birebir aynıdır.
  • Gamepower PSU'lar Sohoo tarafından üretilmektedir. Sertifikaları gerçektir ve koruma yönünden de iyidir.
  • JD SSD'lere düşük bütçede pek görülmeyen DRAM modülü vardır.

Çakıcı

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
tercan
Donanım Arşivi biraz da ihtiyaçtan doğan bir forum bence. Sorununuzu Google'a yazıyorsunuz yakın zamanda çözüm aranmış konular malum sitede bulunuyor, diğerlerine bakıyorsunuz 3 yıl 5 yıl öncesine hata 8-10 yıl öncesine ait.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Bak insan merak eder, sorabilir. Buna bir şey demiyorum.
Ama alt alta "silinecek mi" konusu açılmasını doğru bulmuyorum.
Zaten senden hemen önce açılmış o konu, gir orada konuş.
Herkes konu açma ihtiyacı hissediyor, sanki konuya girip sorsa, cevap verilmiyor.
GTA'da hata konusuna veya teknik sorun konusuna bir şey demiyorum açsınlar. Diğer konularda cevabını bulamazlar ama millet hiç önceki konulara bakmadan hatta kuralları okumadan hemen konu açıyorlar. Ona sinir oluyorum. Milletimiz araştırmayı pek bilmiyor.
"Çabuk sil sil..." dememin amacı espriydi.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
GTA'da hata konusuna veya teknik sorun konusuna bir şey demiyorum açsınlar. Diğer konularda cevabını bulamazlar ama millet hiç önceki konulara bakmadan hatta kuralları okumadan hemen konu açıyorlar. Ona sinir oluyorum. Milletimiz araştırmayı pek bilmiyor.
"Çabuk sil sil..." dememin amacı espriydi.
Biliyorum kral, ben anlıyorum böyle şeyleri. :D

mszeyrek

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,665
İsim
Muhammed said zeyrek
Buradaki kanser kitle:

Başlıkları yardıııııııııım help pls falan olur. Kesinlikle fanboylardır. Başka insanlara sallamayı severler. Aynı konudan 100.000 tane açarlar. Öneri isterler onların iyi midir yazdığı şeyden başka bir şey önerirsek sinir krizi geçiriyor gibi savunma moduna geçerler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Buradaki kanser kitle:

Başlıkları yardıııııııııım help pls falan olur. Kesinlikle fanboylardır. Başka insanlara sallamayı severler. Aynı konudan 100.000 tane açarlar. Öneri isterler onların iyi midir yazdığı şeyden başka bir şey önerirsek sinir krizi geçiriyor gibi savunma moduna geçerler.
Uyumsuz anakart/işlemci önerenler. Bir de çok basit bir google araması ile yapılcak bir şeyi burada sormak gibi (anakartın son bios sürümünü soruyor.) de var

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom